Точковий масаж стоп в Києві (Дніпровський район) (відкриті по нед. клініки)

Знайдена 1 клініка

Катя
Врач гастроентеролог Физан очень граматный специалист.никогда не любила поход к врачам,а тут прям влюбилась.Спасибо
Миша
Мені все сподобалося, лікар мені все пояснила, по моїм питанням. Все докладно розповіла. Направила на додаткову діагностику. Підтримує зі мною надалі зв'язок. Завжди готова консультувати. Персонал ввічливий. Все було добре.
Зорян
Прийом пройшов відмінно, дуже хороший лікар. Надалі, буду рекомендувати її всім . Спеціаліст дуже уважна, і видно, що досвідчена. Консультація пройшла на найвищому рівні. Залишилися тільки позитивні враження після прийому.
Рима
Все сподобалось, відмінна фахівець. Вона дала поради і рекомендації. Можу особливо відмітити уважність фахівця. Вона відповіла на всі поставлені запитання. Діагностувалв все точно, та призначила ефеквтине лікування. Зараз значно краще.
8,3
Київ пр-т Миру, 19/18
м.Дарница 22 7 м.Левобережная 18 7
Приватна клініка "Медична Допомога" — це багатопрофільний медичний заклад, в якому послуги надають кваліфіковані фахівці. Багато лікарів приватної клініки "Медична Допомога" — діючі члени профільних національних асоціацій.
  • Масаж стоп (Су-Джок, 20 хв) 330

Точковий масаж стоп в лікарнях в інших районах Києва

Київ вул. Андрія Верхогляда 4-Б
р.Печерский
Клініка "ESTHETIC HILLS" пропонує пацієнтам широкий вибір послуг в області естетичної медицини. Провідні напрямки роботи клініки: лазерні процедури, естетична і пластична хірургія, судинна терапія, косметологія обличчя та тіла. Сучасні лазерні установки забезпечують пацієнтам якісні послуги з омолоджування шкіри, усунення розширених судин, видалення пігментних плям, веснянок, небажаних татуювань. Апаратні, ін'єкційні косметичні процедури, оздоровлення хірургічним і нехірургічним шляхом дозволяє отримати відмінні результати.
8,3
Київ вул. Осіння, 33
м.Академгородок 6 2 м.Житомирская 27 12
Сучасна амбулаторія сімейної медицини «Юлія» надає послуги з діагностики захворювань за допомогою різнопланових методик. Прийом ведуть 16 фахівців в галузі гастроентерології, гінекології, дерматології, дієтології, кардіології, мамології, офтальмології, неврології, проктології та отоларингології.
Клініка Олега Колібаби — це сучасна хірургічна допомога, представлена висококваліфікованою командою лікарів. Основні напрямки — пластична хірургія, гінекологія, урологія, косметологія і дерматологія. Спеціалісти на вищому рівні проводять ринопластику, збільшення грудей, блефаропластику, септопластику, пересадку волосся і ін. пластичні операції.
Київ вул. Олександра Мишуги, 6 (ТЦ "Паралель", 1 поверх) , Позняки
м.Позняки 5 2 м.Харьковская 15 8
Центр реабілітації хребта Newspine на м. Позняки спеціалізується на лікуванні захворювань хребта без операцій і медикаментів. Лікування здійснюється за допомогою спеціально розробленого комплексу вправ на тренажері «Кипарис». Завдяки індивідуальному підходу кожному пацієнтові пропонується індивідуальний комплекс вправ з урахуванням стану здоров'я, віку, фізичної підготовки, анамнезу.