Косметичний пілінг в Києві (метро Деміївська)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи біля зуп. метро Деміївська
Косметичний пілінг «Сити Клиника (Сіті Клініка) на Науки» 750 грн
Косметичний пілінг «Люменис на ст. м. Голосеевская» 380 грн
Косметичний пілінг «Top Laser (Топ Лазер)» 390 грн
Косметичний пілінг «Слим (Slim), центр эстетической медицины на м. Голосеевкая» 2000 грн
Знайдено 4 клініки

Сб
Алина
В центр обратилась с проблемой акне, у меня постоянные кожные шарики образуются, а потом воспаляются. Помогла только чистка с лазером. В центре предлагают какую-то новую методику смус акне и после нее долго кожа чистая. Но все равно хожу теперь регулярно, результаты вижу, и не надо бегать по пилингам раз в неделю или чаще. Спасибо. Рекомендую.
Люда
Отличные тут работаю специалисты
Досвідчений лікар, який чудово консультує і уважно ставиться до пацієнта. З усіх питань детально поговорили і вибрали грамотне лікування. Поліпшення я помітила уже на наступний день лікування. Цілком всім задоволена! Спеціаліста раджу!
Марія
Чудово! Дуже уважний і професійний лікар! Процес лікування, не дивлячись на настільки короткі 2 дня, увінчався позитивними результатами. Я просто в захваті. Обов'язково прийду повторно! Рекомендую усім знайомим та друзям.
Київ вул. Велика Китаївська, 10а
м.Демеевская 17 4 м.Голосеевская 30 16 м.Выдубичи 39 15
Медичний заклад "Топ Лазер" проводить великий спектр косметологічних послуг з використанням лазерної техніки. Центр відвідують як чоловіки, так і жінки. Відвідувачі тут можуть поправити здоров'я, пройти омолоджуючі процедури або усунути естетичні недоліки.
Київ пр-т Голосіївський, 74
м.Голосеевская 1 10 м.Демеевская 13 2 м.Васильковская 19 8
Профільний центр «Люменс» спеціалізується на косметологічних і фізіотерапевтичних процедурах із застосуванням високотехнологічних апаратів. У результаті процедур, проведених у центрі «Люменіс», поліпшується кровотік і лімфоток, прискорюється виведення токсинів, омолоджується шкіра, знижується вага, коригується фігура, зникають набряки, підвищується тонус шкіри, зменшується целюліт, поліпшуються трофічні і обмінні процеси в м'язах і тканинах.
3,0
Київ вул. Голосіївська, 13 А
м.Голосеевская 15 м.Демеевская 15
Сити Клиника
Київ пр-т Науки, 30
м.Демеевская 21 9 м.Голосеевская 24 9 м.Выдубичи 40 17
Спеціалізована профільна сучасна "Сіті Клініка" працює в трьох основних напрямках медицини: ендокринологія, гінекологія та репродуктологія, хірургія одного дня.
  • Пілінг мигдальний 750
  • Пілінг азелаїновий 800