Мезотерапія обличчя в Києві (метро Деміївська)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи біля зуп. метро Деміївська
Мезотерапія обличчя «Top Laser (Топ Лазер)» 850 грн
4,0
Знайдена 1 клініка

Сб
Алина
В центр обратилась с проблемой акне, у меня постоянные кожные шарики образуются, а потом воспаляются. Помогла только чистка с лазером. В центре предлагают какую-то новую методику смус акне и после нее долго кожа чистая. Но все равно хожу теперь регулярно, результаты вижу, и не надо бегать по пилингам раз в неделю или чаще. Спасибо. Рекомендую.
Люда
Отличные тут работаю специалисты
Досвідчений лікар, який чудово консультує і уважно ставиться до пацієнта. З усіх питань детально поговорили і вибрали грамотне лікування. Поліпшення я помітила уже на наступний день лікування. Цілком всім задоволена! Спеціаліста раджу!
Марія
Чудово! Дуже уважний і професійний лікар! Процес лікування, не дивлячись на настільки короткі 2 дня, увінчався позитивними результатами. Я просто в захваті. Обов'язково прийду повторно! Рекомендую усім знайомим та друзям.
Київ вул. Велика Китаївська, 10а
м.Демеевская 17 4 м.Голосеевская 30 16 м.Выдубичи 39 15
Медичний заклад "Топ Лазер" проводить великий спектр косметологічних послуг з використанням лазерної техніки. Центр відвідують як чоловіки, так і жінки. Відвідувачі тут можуть поправити здоров'я, пройти омолоджуючі процедури або усунути естетичні недоліки.

Мезотерапія обличчя в лікарнях в інших районах Києва

6,4
Київ вул. Володимирська, 9
м.Крещатик 20 12 м.Площадь Независимости 18 11 м.Золотые ворота 18 8
Спеціалізоване установа "МодЕст" - це салон краси, пропонує різні процедури як для жінок, так і для чоловіків.
  • Мезотерапія (ін'єкції вітамінів) обличчя
Київ вул. Кловський узвіз, 18
м.Кловская 7 3 м.Арсенальная 20 6
Медична клініка «МедЦентрСервіс» - це багатопрофільний центр, який надає діагностичні та лікувальні послуги широкого профілю. У клініці працюють фахівці десятьох медичних галузей: спеціалісти з ультразвукової діагностики, дерматологи, косметологи, трихологи, гінекологи, урологи, венерологи, сексопатологи, проктологи і андрологи.
  • Мезотерапія особи (депігментаційна) 800
  • Мезотерапія обличчя (протизапальна) 800
  • Мезотерапія зволоження (нестабілізація гіалуронова кислота) - обличчя 800
Сеть клиник "Медиленд"
Київ вул. Маршала Рибалка, 11 Б
м.Лукьяновская 11 3 м.Политехнический институт 15 7 м.Тараса Шевченко 44 20
Відділення косметології і пластичної хірургії МЦ "Меділенд" — це передові технології естетичної медицини і пластичних операцій. У відділенні працюють досвідчені фахівці пластичні хірурги, лікарі-косметологи, масажисти.
Київ вул. Євгена Сверстюка, 6
м.Левобережная 11 6 м.Дарница 29 6
Клініка доктора Бреннера — сучасний медичний заклад, який спеціалізується на дерматології та лазерній косметології, крім послуг з цих областей, надаються послуги масажу, трихології. Оснащена клініка новітнім обладнанням німецького та італійського виробництва: лазерна епіляція робиться на німецькому апараті MeDioStarNeXT, італійський апарат SynchroFT служить для видалення шкірних новоутворень. Також використовується новітня німецька розробка в області діагностики доклінічного стану шкіри, щоб попередити появу небезпечних патологій.
  • Мезотерапія обличчя (біорепарація шкіри) от 3 500