Кріодеструкція носових раковин в Києві (Дарницький район)

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи в Дарницькому районі
Кріодеструкція носових раковин «Моя клиника, медицинский центр на Позняках» 450 грн
Знайдено 3 клініки

Єфанова Наталя Миколаєвна
Все пройшло чудово. З оператором швидко підібрали час та клініку за місцем проживання поблизу. Лікар виявилась професіоналом своєї справи. Дуже задоволена і можу рекомендувати Олену Анаталіївну (ЛОР)!
У вас удаляла полип из носа. Перед операцией сильно переживала, но все прошло отлично. Спасибо.
Делаю здесь лимфодренажный массаж, хочу попробовать еще антицеллюлитный. Врачи супер.
Света
В период беременности делала тут УЗИ, очень хороший врач. Рекомендую.
Сеть клиник Viva
Акції
Київ ш. Харківське, 49 А , Дарниця
м.Харьковская 36 8 м.Позняки 46 9 м.Вырлица 41 10
Клініка Viva на Харківському шосе — це багатопрофільний медичний центр для дорослих і дітей, який надає всі види медичних послуг, включаючи амбулаторні обстеження, планові прийоми пацієнтів з різних напрямків з проведенням фізіотерапевтичних методів лікування.
Сеть клиник Viva
Акції
Київ вул. 49-а Садова, 28 , Осокорки
м.Осокорки 9 м.Славутич 9
Клініка Віва (Viva) на Осокорках є багатопрофільним медичним закладом, співробітники якого надають професійну лікувально-діагностичну допомогу, як дорослому населенню, так і малюкам. Штат співробітників клініки представлений досвідченими лікарями, які мають високу кваліфікацію та вміють знайти підхід до кожного пацієнта. Клініка працює по 30 напрямам, що дозволяє надати медичні послуги в повному обсязі, починаючи від профілактики захворювань, діагностики і закінчуючи реабілітаційними заходами і лікарським наглядом після проведеної терапії.
Моя клиника
6,2
Київ вул. Олександра Мишуги, 3 В , Позняки
м.Позняки 4 3 м.Харьковская 14 6
Сімейний медичний центр широкого профілю "Моя клініка" на м. Позняки надає всі види лікувально-діагностичних послуг з багатьох напрямків медицини. У штаті клініки лікарі вищої кваліфікації, кандидати медичних наук.