Комп'ютерна периметрія очей в Києві (Дарницький район)

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи в Дарницькому районі
Компʼютерна периметрія 500 грн
Знайдено 2 клініки

Бондарчук Тетяна Вікторівна
Уже сподобалось
Карина
8 лет тому назад врачи нашли у меня глаукому. Было тогда мне 54 года. Когда перевалило за 60 лет, болезнь стала прогрессировать и сильно мешала в повседневной жизни. Визиты к офтальмологу участились – надоело все это и осмелилась на операцию в клинике Новый Зир. Только теперь почувствовала облегчение, когда хирург Федоров помог увидеть окружающий мир в ярких красках. Вы-волшебник, удачи вам в вашем нелегком деле!
Любовь Ивановна
София
Моей бабушке нужно было делать операцию по удалению глаукомы, поэтому мы обратились в Новый зир - здесь качественно лечат и многие пожилые люди обращаются за помощью в Новый зир. Первое, что обращает на себя внимание - это отношение, очень уважительное и внимательное. Медицинский персонал вежливый и беспокоится за здоровье пациентов. И конечно же качество лечения на высоте - операцию сделали быстро и результат отличный. Врачи вернули бабуле зрение, она очень рада, что теперь может хорошо видеть! Спасибо Вам!
Акції
Київ вул.Анни Ахмтової 46
м.Осокорки 17 5 м.Позняки 29 9
ZORKO — це бездоганний медичний сервіс, висока кваліфікація фахівців, індивідуальний підхід, тепла атмосфера, доступні ціни та широкий асортимент. Зорко — це мережа сучасних офтальмологічних центрів у Києві. Ми надаємо офтальмологічні послуги, діагностуємо та лікуємо захворювання очей у дорослих та дітей. Ми прагнемо допомогти всім, хто хоче бачити чітко та ясно. У кожному медичному центрі є оптичний салон, в якому можна придбати оправи, лінзи та сонцезахисні окуляри високої якості в широкому ціновому діапазоні, а також різноманітні аксесуари. Робимо кваліфікований підбір оптичної корекції під наглядом лікаря-офтальмолога за індивідуальними показниками зору кожного пацієнта.
  • Компʼютерна периметрія 500
Київ вул. Срібнокільська, 3г
м.Позняки 6 6 м.Осокорки 15 7
Клініка "Новий зір" була відкрита в 2004 році. Висока якість обслуговування визнано на міжнародному рівні. З центром "Новий зір" співпрацюють відомі офтальмохірурги з різних країн світу. Колектив медичного закладу складається з висококваліфікованих фахівців, що мають досвід роботи більше десяти років.