Сторінка 3. Клініки анестезіології в Києві (Дарницький район) (відкриті по сб. клініки)

Знайдено 42 клініки

Андрій
Чудова лікарня , все сподобалось.
Наблюдаюсь у врача-гинеколога Берая Дженетти. Долгое время в Киеве не могла найти хорошего врача, в этой клинике наконец-то нашла. Смогли остановить мою болезнь. Так же в этой клинике мне делали лапароскопию. И я наблюдалась у хирурга Иванник Максим. Операции проведённые в этой клинике прошли успешно. Коллектив внимательный! Клинику рекомендую
Вита
Це був перший мій візит, моє знайомство. На всі мої запитання мені відповіли, мене оглянули, додаткові аналізи призначили. Їх тут же можна було зробити, збираюся продовжувати лікування у цього фахівця. Все на найвищому рівні! Рекомендую!
Лия
Все шикарно. Істина пізнається в порівнянні. Лікаря порекомендувала подруга. Мені дуже сподобалося, лікар не прагне здерти з пацієнта якомога більше грошей. Відправляючи його на ті чи інші процедури. Все кваліфіковано та ефективно!
Київ вул. О. Пчілки, 2
м.Позняки 28 4 м.Харьковская 41 7
Київська клініка "Гармонія здоров'я" спеціалізується на наданні гінекологічної допомоги, хірургічних операціях, косметології та гастроентерології.
  • Медичний огляд терапевта, анестезіолога 390
в клініці 2 анестезіолога
Київ вул. Здолбунівська, 13 , Позняки
м.Позняки 33 5 м.Осокорки 42 7
Стоматологічна клініка "Нано клінік" спеціалізується на малоінвазивному лікуванні зубів за допомогою новітніх технологій. Клініка пропонує весь спектр стоматологічного лікування при мінімальному травматичному втручанні. Лікарі клініки досконало володіють сучасними методами, використовують у роботі матеріали високої якості. Приймають лікарі: Левченко Максим, Петленко Оксана
Акції
Київ вул. Є. Пчілки, 3а
м.Харьковская 35 9 м.Позняки 31 6 м.Вырлица 48 13
MD Clinic - медичний центр широкого профілю «Медична династія» займається діагностування, лікуванням і профілактикою по 13 медичних напрямках. До штату входять 34 фахівця різних кваліфікації з багаторічним досвідом практичної роботи.
  • Анестезія в амбулаторних умовах ( 60 хв.) 3 000
  • Анестезія аплікаційна 300
  • Анестезія інфільтраційна 700
  • Анестезія провідникова 700
  • Анестезія в амбулаторних умовах ( 30 хв.) 2 500
Cеть клиник "Визиум"
Київ вул. Ревуцкого, 32
м.Харьковская 11 1 м.Позняки 22 7 м.Черниговская 13
Діагностичний центр "Візіум" спеціалізується на виявленні та терапії різних патологій зорового апарату. Пацієнтам надаються наступні послуги: диспансерне спостереження; комплексна діагностика очних захворювань; рефракційна терапія рогівки; консультації фахівців: офтальмолога; ретинолога; підбір оптики.
Благомед
Київ вул. Анни Ахматової, 46
м.Позняки 21 5 м.Осокорки 18 6
Фахівці багатопрофільної клініки «Благомед» проводять комплексну діагностику та лікування різних захворювань репродуктивної, травної, нервової систем. Пацієнтам надаються наступні медичні послуги: лікувальний масаж; консультації фахівців: уролога; гінеколога; невролога; педіатра; отоларинголога; ультразвукова діагностика.
  • Інфільтраційна анестезія 250
  • Провідникова анестезія 450
Київ вул. Олени Пчілки 5
м.Позняки 19 6 м.Харьковская 20 10
Спеціалізований центр стоматології «Марідент» — це багатопрофільна стоматологічна клініка, в якій надаються такі послуги, як лікування карієсу і каналів, імплантація і протезування, естетична стоматологія, лікування ясен.
  • Анестезія 250
Київ вул. Привокзальна, 14
м.Дарница 55 13 м.Левобережная 62 14 м.Харьковская 45 8
Один з найбільших багатопрофільних центрів «Поліклініка» працює у сфері приватних медичних послуг з 2010 року. Діагностування, а також надання медичної допомоги ведеться за 14 напрямками: гінекологія, дерматологія, урологія, проктологія, кардіологія, неврологія, педіатрія, гастроентерологія, отоларингологія, стоматологія, трихологія, ревматологія, ортопедія, ендокринологія.
Cеть клиник "Визиум"
Київ вул. Будівельників, 43/12
м.Дарница 5 9 м.Левобережная 16 5
Офтальмологічна клініка "Візіум" спеціалізується на корекції зору та лікуванні різних захворювань очей. Пацієнтам надаються наступні медичні послуги: лазерна корекція зору; діагностика захворювань і відхилень; лікування катаракти; індивідуальний підбір контактних лінз; ліквідація косоокості; хірургія сітківки.
Инновационная диагностика
Київ вул. Ревуцького, 44 А
м.Харьковская 6 1
Інноваційна діагностика на Ревуцького спеціалізується на проведенні магнітно-резонансної томографії. Обстеження проводиться на сучасному обладнанні досвідченими лікарями-рентгенологами.
Моя клиника
Київ вул. Княжий Затон, 21 (оф. 2)
м.Осокорки 10 3 м.Славутич 19 5 м.Позняки 20 6
Багатопрофільний медичний центр "Моя клініка" на м. Осокорки допомагає населенню в діагностиці та лікуванні різних захворювань по 14 направленіям.Современний центр медицини "Моя клініка" на м. Осокорки працює із застосуванням якісного діагностичного обладнання MyLab 50. Ведеться індивідуальний підхід до кожного клієнта. Пацієнти отримують знижки, дисконтні картки, дію різноманітні акційні пропозиції.