Сторінка 5. Аналізи в Києві (Дарницький район)

Знайдено 53 клініки

Сб Нед Цілодобово
Наблюдаюсь у Виталия Юрьевича с 2003 года. Специалист от Бога! Очень внимательный, все разложит по полочкам и предложит лечение. Доктор знает ответы на все вопросы)) Кстати, очень удобно, в их клинике медсестры делают уколы, ванночки и т.д. и даже медикаменты есть. Одним словом, профессионализм и сервис на высшем уровне. За адекватную стоимость услуг, что тоже важно.
Рита
Когда у меня родится ребенок, мы его тоже запишем в эту клинику. Взрослые врачи тут замечательные.
Снежана
Были здесь на консуьтации у детского уролога. Сразу видно, что врач может найти общий язык с ребенком. Сын не успел и оглянуться, как осмотр уже закончился.
Алла
Хочу похвалить ваш центр за качественное предоставление услуг, опытных специалистов и хорошо оборудованные кабинеты.
Київ вул. Драгоманова, 17 , Позняки
м.Харьковская 21 5 м.Позняки 18 6
Гінекологічний медичний центр "Атланта" спеціалізується в області жіночого репродуктивного здоров'я, займається лікуванням і діагностикою захворювань.
  • Аналіз мазку на мікрофлору 220
  • Цитологічне дослідження 200
  • ПЛР діагностика уреаплазма, мікоплазма, гарднерела 260
  • ПЛР діагностика хламидія 270
  • Вірус папіломи людини 16, 18 тип 350
Київ вул. Алма-Атинська, 39 А , Ліски
м.Черниговская 49 11 м.Лесная 59 12 м.Дарница 60 17
Клініка BABY LUCK (БЕБІ ЛАК) в Києві — багатопрофільний медичний центр, що надає широкий спектр лікувальних та діагностичних послуг для дорослих і дітей. Основні напрямки роботи установи: ультразвукова діагностика, кардіологія, гастроентерологія, дерматологія, неврологія, педіатрія, терапія і хірургія. У клініці також можна пройти курс масажу, записатися на прийом до уролога, офтальмолога, ортопеда або отоларинголога.
  • Вимірювання глюкози в капілярної крові натще 80
Київ вул. Драгоманова 40 Г , Позняки
р.Дарницкий
Центр здоров'я і технологій довголіття AgeFree надає сучасні чек-ап послуги, такі як визначення пульсових зон і VO2MAX, управління вагою, кардіо-контроль, фітнес-тест. Також в центрі можна отримати друк цифрової Карти здоров'я, а також пройти консультацію дієтолога.
  • Лабораторне дослідження Панель Open Longevity AgeFree (20хв) 3 400
  • ПЛР. Вірус герпесу 1 і 2 типів (типування) 295
  • Кетони в сечі 120
Київ вул. Михайла Гришка 1 , Позняки
м.Позняки 7 3 м.Осокорки 14 6
Оксфорд медікал (Oxford Medical) — це медичний центр в Києві на Гришка. Лікувально-діагностичний центр відноситься до міжнародної мережі клінік. Ключова його особливість — надання комплексних послуг з інструментальної діагностики організму з використанням сучасного технічного оснащення. Багатопрофільний центр має власну лабораторію, в якій можна проводити розширений пакет досліджень.
  • Загальний аналіз мокроти (1р.д) (2018) 180
  • Андростендіон (4р.д) (4106) 400
  • Біопсії (до 3 утворень) шкіри (при доброякісних пухлинних та пухлиноподібних процесах) ПГД (H020)(7р.д.) 1 575
  • Вальпроєва кислота (3 р д) ( 6301) 340
  • Кортизол в сечі (2р.д) (4107) 500
Моя клиника
6,2
Київ вул. Олександра Мишуги, 3 В , Позняки
м.Позняки 4 3 м.Харьковская 14 6
Сімейний медичний центр широкого профілю "Моя клініка" на м. Позняки надає всі види лікувально-діагностичних послуг з багатьох напрямків медицини. У штаті клініки лікарі вищої кваліфікації, кандидати медичних наук.
Київ вул. Б.Гмирі,6
м.Осокорки 13 5 м.Позняки 13 3
Ми працюємо більше 5-ми років, команда професіоналів наших лікарів надала кваліфіковану допомогу більше 50 000 тис задоволених пацієнтів. Особлива увага приділяється рівню клієнтського сервісу, наші співробітники медичного сервісу знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, намагаючись оперативно допомогти в записі на прийом, підібрати потрібного лікаря, порекомендувати фахівця.
ADONIS
Київ пр-т Петра Григоренка, 22/20
м.Позняки 17 7
Лікувально-діагностичний центр ADONIS (Адоніс) на Позняках пропонує широкий спектр медичних послуг для дорослих і дітей. З дітьми в медустанові працюють такі лікарі: алерголог, гастроентеролог, анестезіолог, гінеколог, кардіоревматолог, педіатр, офтальмолог, пульмонолог, ендокринолог та інші. Дорослі можуть записатися на прийом до сімейного лікаря.
ADONIS
Київ наб. Дніпровська, 26 Г , Осокорки
м.Осокорки 1 1 м.Славутич 15 5
Стоматологія «Адоніс» — філія мережі медичних центрів, спеціалізується на проведенні всебічного лікування зубів і відновлення жувальних функцій. У клініці працюють стоматологи високої кваліфікації.
Київ вул. Анни Ахматової, 30
м.Позняки 22 4 м.Осокорки 22 7
Лор-центр "Healthy Tonsils"— це спеціалізована клініка, основним пріоритетом якої є лікування хронічних ЛОР-захворювань безопераційним методом. Крім лікувальної діяльності, лікарі клініки активно займаються науковою роботою, маючи свої запатентовані розробки.