Аналіз крові на остеокальцин в Києві (Дарницький район)

Анализ крови на остеокальцин «Био Плюс (Bio Plus)» 250 грн
Остеокальцин 295 грн
Остеокальцин (1р.д) (3902) 1040 грн
Остеокальцин (с1022) (2 робочих дні) 650 грн
Знайдено 20 клінік

Сб Нед Цілодобово
Єфанова Наталя Миколаєвна
Все пройшло чудово. З оператором швидко підібрали час та клініку за місцем проживання поблизу. Лікар виявилась професіоналом своєї справи. Дуже задоволена і можу рекомендувати Олену Анаталіївну (ЛОР)!

Прочитала непогані відгуки і сходила до уролога Кравченка А. В. Що одразу ж не сподобалося- повний ігнор за рецепцією - хто я, що я, чому прийшла- нуль емоцій, простоявши 5 хвилин, я повідомила хто я до кого прийшла і на який час, на що адміністратор махнула головою, не відриваючись від телефона, і опустила голову, спілкуючись далі по телефону. Щодо прийому уролога, то це 5 хв і діагноз готовий, 650 грн за 5 хв - ви серйозно? На сайті, до речі, вказано було 500, ніхто і не збирається виправляти, а це неправдива інформація, що наводить на невеселі думки, що Біо плюс не сильно хвилюється за свою репутацію. Повірте, я маю з чим порівнювати, тому більше звертатися не буду і не пораджу знайомим

Відповідь адміністрації клініки:

Дякуємо Інна за Ваш відгук! Нам дуже прикро, що склалася така ситуація. Лікар Кравченко О.В. оперуючий лікар-уролог, кандидат медичних наук, досвід роботи спеціаліста більше 20-ти років. Лікар завжди запитує пацієнта чи є питання, чи все зрозуміло. Досвід лікаря дає змогу проводити консультацію швидко, але максимально корисно для пацієнта. У всіх пацієнтів різні проблеми, кожному потрібен різний час на вирішення своїх питань. Щодо адміністратора, приносимо свої вибачення, проведена бесіда та винесена догана.

Лікар від Бога! Компетентна, розумна, вихована, приємна в спілкуванні жінка. Професіонал своєї справи, яка не припише нічого лишнього, все порадить по ділу. До того ж, огляд проходить зовсім безболісно (що для мене є не менш важливим), Тетяна Володимирівна дуже акуратно все робить. Молодчинка, нарешті знайшла «свого» гінеколога
Яна
К сожалению, стала ходить к гинекологу очень часто, ходила всегда в частные клиники, даже была в Израиле и Бангкоке в лучших клиниках. Никак не могла найти «своего» врача. Прочитала тоже отзывы людей здесь о Татьяне и записалась. Это доктор от Бога! Располагает к себе, не посоветует лишнего, лишь бы денег мы больше заплатили, я к ней еду даже с других городов если я не в Киеве, а срочно нужен осмотр. Наконец-то я нашла своего доктора. К слову, я была в лучших киевских частных клиниках, но там столкнулась с непрофессионализмом. Здесь видно, что она профессионал !
Био Плюс
8,3
Київ пр-т Миколи Бажана, 30
м.Харьковская 11 7 м.Позняки 12 2
Багатопрофільний медичний центр "Біо Плюс" спеціалізується на проведенні різного роду діагностичних методів обстеження пацієнта з подальшою консультацією лікаря. Прийом ведуть педіатр, терапевт, сімейний лікар, кардіолог, ЛОР, дерматовенеролог, невропатолог, гематолог, ревматолог, хірург, імунолог-алерголог та ін.
  • Аналіз крові на остеокальцин 250
Сеть клиник Viva
Акції
Київ вул. 49-а Садова, 28 , Осокорки
м.Осокорки 9 м.Славутич 9
Клініка Віва (Viva) на Осокорках є багатопрофільним медичним закладом, співробітники якого надають професійну лікувально-діагностичну допомогу, як дорослому населенню, так і малюкам. Штат співробітників клініки представлений досвідченими лікарями, які мають високу кваліфікацію та вміють знайти підхід до кожного пацієнта. Клініка працює по 30 напрямам, що дозволяє надати медичні послуги в повному обсязі, починаючи від профілактики захворювань, діагностики і закінчуючи реабілітаційними заходами і лікарським наглядом після проведеної терапії.
  • Остеокальцин (с1022) (2 робочих дні) 650
Сеть клиник Viva
Акції
Київ ш. Харківське, 49 А , Дарниця
м.Харьковская 36 8 м.Позняки 46 9 м.Вырлица 41 10
Клініка Viva на Харківському шосе — це багатопрофільний медичний центр для дорослих і дітей, який надає всі види медичних послуг, включаючи амбулаторні обстеження, планові прийоми пацієнтів з різних напрямків з проведенням фізіотерапевтичних методів лікування.
  • Остеокальцин (с1022) (2 робочих дні) 650
Київ вул. Княжий Затон, 5
м.Позняки 13 6 м.Осокорки 18 4
Виконати широкий спектр лабораторних досліджень в Києві зручно в лабораторії "Нова діагностика" на станції метро Позняки.
7,4
Київ вул. Тростянецька 6 Г
м.Харьковская 17 4 м.Вырлица 22 10
Високотехнологічна діагностична лабораторія Нова діагностика на Тростянецкій займається проведенням всіх видів лабораторних досліджень. Це філія найбільшої мережі лабораторій країни.
KinderKlinik
Київ вул. Олександра Мишуги, 2 , Позняки
м.Позняки 10 5 м.Харьковская 11 8
  • Остеокальцин 500
6,7
Київ вул. Зарічна, 2, корпус 2, ЖК Славутич
м.Славутич м.Осокорки
Нова діагностика — це сучасна лабораторія на вулиці Зарічній. Мережа клінік відкрила свої двері в 2005 році. За 16 років все обладнання було замінено на повністю автоматизовані аналізатори. Такий підхід забезпечує прискорену перевірку крові та інших біологічних матеріалів, з можливістю отримання результатів в день здачі. Повна автоматизація виключає помилки та недоліки, пов'язані з людським фактором.
6,7
Київ вул. Урлівська, 10а
м.Позняки 14 5
Київ вул. Ревуцького, 44а
м.Харьковская 4 1 м.Позняки 18 3
Міжнародна медична клініка "Нью-лайф" є багатопрофільною. Фахівці клініки проводять лікування різних захворювань в області гінекології, стоматології, психіатрії, дерматології. Клініка оснащена сучасною апаратурою (SonoScape, Olympus, Юкард і т.д.). Використовуються унікальні методики лікування деяких поширених патологій.
Працює з
Пн: 08:00-20:00 Вт: 08:00-20:00 Ср: 08:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 08:00-16:00
ЛДЦ НеоЛаб
Київ вул. Декабристів, 9
м.Харьковская 6 4 м.Вырлица 16 7
Сучасна медична лабораторія діагностики «НеоЛаб» на вул. Декабристів входить в найбільшу мережу діагностичних центрів України. Тут виконуються всі види лабораторних досліджень.