Сторінка 4. Клініки косметології в Києві

Знайдено 270 клінік

Игорь
Консультация косметолога помогла мне избавиться от некрасивой родинки на лице, которая доставляла мне массу неудобств. Благодаря стараниям врача я стал чувствровать себя намного уверенней. Спасибо,
Проблема с кожей лица у меня присутствовала с подросткового возраста. Прошло уже несколько лет, но кожа всё ещё в очень плохом состоянии. Что я только не делала, чтобы избавиться от прыщей: мази, крема, скрабы. После использования очередного неэффективного крема я обратилась за консультацией к косметологу. После назначенного курса лечения моя кожа стала гладкой и красивой, как у куклы, я и не надеялась на такой результат! Спасибо!
Лариса
Сыпь на коже появилась еще в подростковом возрасте, но потом я видимо занесла инфекцию, когда давила мелкие прыщики и уже на лице не было свободного места. Воспаления начинались с мелкой сыпи и заканчивались большими красными волдырями. Конечно, перепробовала все: разные мази, лекарства, настойки, которыми лечила кожу. Но ничего не менялось. Знакомая посоветовала сходить на консультацию к косметологу. Я некоторое время сомневалась, но как оказалось зря. Доктор просто спасла мое лицо, сделала чистку, не оставив никаких следов и шрамов, научила следить и ухаживать за кожей, используя разные препараты, чтобы такого больше не было. Очень благодарна ей за помощь)
Анатолий
Долгое время у меня были угри на коже лица и спины. Пробовал использовать косметические и лекарственные препараты, но ничего не помогало. На консультацию к косметологу было как-то неудобно записываться — все-таки парень, а к косметологу вроде только девушки ходят. Когда ситуация ухудшилась, таки решил обратиться к врачу. На приеме был приятно удивлен отношением врача и тактичностью с которой она подощла к этому вопросу. Назначенный курс лечения помогает — угрей стало намного меньше и я очень благодарен за это своему врачу.
Київ вул. Дніпровська набережна, 25
м.Осокорки 15 3 м.Позняки 27 7
Багатопрофільний медичний центр "Into-Sana (Інто-Сана)" надає широкий комплекс послуг і зручність їх виконання в одній установі. Оптімізірованності роботи і наявність довгострокових програм забезпечує адекватну цінову политику.
7,4
Київ б-р Лесі Українки, 26-А , Печерський
м.Печерская 1 1 м.Зверинецкая
Центр Омолодження використовує нові технології в омолодження і корекції фігури. Ви можете бути впевнені в професіоналізмі і кваліфікації лікарів і наших методик. Ми працюємо на результат і підходимо комплексно до омолодження і корекції фігури, піклуючись про збереження здоров'я і молодості. Приймає лікар: Голубиевская Ольга Николаевна
  • Ін'єкції ботулотоксину. кролячі зморшки от 1 900
Астра Дент
7,4
Київ вул. Якуба Коласа, 17
м.Житомирская 40 9 м.Святошин 43 9
Медичні послуги для краси та здоров'я надає косметологія Astra Dent (Астра Дент). В роботі лікарі-фахівці застосовують нову техніку та зарубіжні якісні препарати.
7,2
Київ вул. Круглоуніверситетська, 3/5
м.Театральная 12 15 м.Крещатик 11 4
Поліклініка широкого профілю "Здорова сім'я" працює більше 15 років. Лікарі вищої категорії і весь персонал клініки налічує 24 фахівця, всі мають за плечима багаторічний досвід у лікуванні різних захворювань.
  • Ультрафонофорез (з ліками клініки) - 1 зона 180
  • Ультрафонофорез (з ліками пацієнта) - 1 зона 150
Клініка багатопрофільної лазерної медицини для дітей і дорослих "МЕД СІТІ" має вищу категорію акредитації МОЗ України, спеціалізується на діагностиці та лікуванні повного спектру захворювань з гінекології, урології, проктології, хірургії (дорослої та дитячої), дерматології (дорослої та дитячої) та ін. Приймають лікарі: Белоус Ирина Сергеевна, Пелишенко Светлана Игоревна
  • Ультразвуковий пілінг + маска 1 300
  • Ультразвукова чистка обличчя 990
  • Ультразвукова чистка спини 1 300
  • Механічна чистка обличчя 1 200
  • Механічна чистка спини 1 350
Київ вул. Вадима Гетьмана, 3 , Шулявка
м.Шулявская 7 15 м.Дорогожичи 33 18
Більше 10 років відома на ринку медичних послуг компанія «Інститут клінічної медицини». Клініка пропонує послуги щодо своєчасної якісній діагностиці стану організму і виявленню проблем на ранніх стадіях: експертне ультразвукове дослідження, дуплексне сканування судин, ендоскопічна діагностика (гастроскопія, кольпоскопія), дерматоскопія, функціональна діагностика (електрокардіографія), фолікулометрія.
Київ вул. Урлівська, 10 А
  • Пілінг Молочний, Мигдальний 30% обличчя 800
  • Пілінг Молочний, Мигдальний 30% обличчя/шия 900
Київ вул. Костянтинівська, 57
м.Тараса Шевченко 7 4 м.Контрактовая площадь 11 5
Клініка пластичної хірургії та естетичної медицини «Віртус» - це багатопрофільний медичний заклад, в якому надається низка послуг для вдосконалення зовнішності людини. У центрі працюють такі висококваліфіковані лікарі: гінекологи, урологи, пластичні хірурги, дерматологи, косметологи, дієтологи, ендокринологи. стоматологи, онкологи, мамологи та фахівці з ультразвукової діагностики.
  • Первинна консультація лікаря-косметолога 720
  • Повторна консультація лікаря-косметолога 450
  • Чистка обличчя 1 000
  • Ультразвуковая чистка лица 800
  • Комбінована чистка обличчя 1 000
Київ вул. О. Пчілки, 2
м.Позняки 28 4 м.Харьковская 41 7
Київська клініка "Гармонія здоров'я" спеціалізується на наданні гінекологічної допомоги, хірургічних операціях, косметології та гастроентерології.
  • Консультація косметолога 790
Київ вул. М. Максимовича, 3Д
р.Голосеевский
Медичний центр лазерної епіляції та косметології «Медіостар» допомагає пацієнтам у галузі дерматології та косметології.
  • Мезотерапія голови Dermaheal HL 1 200
  • Мезотерапія голови Hair filler 4 000