Вирівнювання зубів в Києві (метро Чернігівська)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи біля зуп. метро Чернігівська
Знайдена 1 клініка

Світлана
Іванна Михайлівну кращий лікар. Все зробила без болю. Сміливо можу рекомендувати стоматологію на Троєщині Баркон!
Евгений
Лечил зубы в стоматологии на Троещине. Очень рад что обратился именно сюда. Всё очень понравилось в обслуживании и в цене. Рекомендую!
Надежда
Замечательная клиника, цены вполне доступные. Хорошие врачи, спасли мне зуб быстро и безболезненно. Рекомендую всем стоматологию Баркон на Троещине!
Замечательная клинка, лечим зубы всей семье на протяжении 10 лет. Все доктора очень хорошие специалисти, но особенно нравится Неила Наталья Николаевна. Спасибо вам большое !
Київ вул. Оноре де Бальзака, 60 , Троєщина
м.Черниговская 14 м.Лесная 22
Спеціалізована клініка "Баркон-стомат" надає комплексне і ексклюзивне стоматологічне лікування.

Вирівнювання зубів в лікарнях в інших районах Києва

Київ вул. Гоголівська, 39
м.Лукьяновская 17 5 м.Университет 27 11 м.Площадь Независимости 37 15
Спеціалізований медичний центр "Бремен" - це німецька стоматологічна клініка, яка гарантує європейську якість за вітчизняну ціну. Всі матеріали, використовувані в роботі, закуповуються безпосередньо у зарубіжних постачальників, що гарантує їх якість.
Медицинский центр Особливий створений для довготермінового спостереження дітей з народження до повноліття. Здоров'я дитини оцінюється комплексно командою кваліфікованих фахівців. Тут працюють педіатри, неонатологи, логопед, фізіотерапевт, психолог, ЛОР, офтальмолог, хірург, кардіолог, дерматолог та інші вузькі фахівці.
Астра Дент
7,4
Київ вул. Якуба Коласа, 17
м.Житомирская 40 9 м.Святошин 43 9
Медичні послуги для краси та здоров'я надає косметологія Astra Dent (Астра Дент). В роботі лікарі-фахівці застосовують нову техніку та зарубіжні якісні препарати.
Київ, пр-т Героїв Сталінграда, 12 Г
м.Мінська 23 4 м.Оболонь 18 3
Київ вул. Макіївська, 10 А , Пріорка
м.Оболонь 46 13 м.Сырец 15
Медичний центр "Клініка Імперія Дентіс" створений в 2015 році, надає кваліфіковану стоматологічну допомогу в лікуванні різних захворювань зубів.