Лікування наркоманії в Кривому Розі

Можливо, вас цікавлять лікарі наркологи
Знайдено 4 клініки

Сб Нед Цілодобово
Интересно, почему вы не пишите плохие отзывы,я уже писала,мужу ничего не помогло,деньги заплатил и не малые и ничего,как пил,так и пьёт
Любовь
В медицинский центр Владимира Козлова обратилась с проблемой лишнего веса. Побывавши на консультации диетолога, начала лечение по методике Смелова. Козлов опытный специалист, знает свое дело. Я начала видеть реальный результат уже через месяц, на данный момент продолжаю лечение.
Борис
Врач Владимир помог моему ребенку вылечить энурез. Оказывается причиною, недержанием мочи, был развод с женой. Ребенок получил психологическую травму. Я от чистого сердца благодарен ему за проделанную работу. Рекомендую.
Антон
Курил всю свою жизнь, начиная с 15 лет. Когда начались проблемы со здоровьем, начал задумываться. Посоветовали обратиться к Владимиру Козлову. По методу Довженко он со мной занимался, лечил от зависимости курения. Не сказать что бросить курить было просто, но оно того стоило.
5,2
Кривий Ріг пр-т Гагаріна, 22
Приватний наркологічний кабінет створений в 1997 році, спеціалізується в сфері терапії різного роду залежностей і проведенні контролю тверезості на виробництві. Прийом пацієнтів здійснюють лікарі вищої категорії кваліфікації. Приймають лікарі: Лесников Сергей Сергеевич, Лесникова Галина Васильевна
Працює з
Вт: 09:00-15:00 Ср: 09:00-15:00 Чт: 09:00-15:00 Пт: 09:00-15:00 Сб: 09:00-15:00
4,6
Кривий Ріг вул. Телевізійна, 12
Медичний центр доктора Козлова В.В. більше 15 років займається терапією ожиріння, ігровий, алкогольної залежностей та тютюнопаління.
Кривий Ріг вул. Софії Перовської, 7/19
Центр комп'ютерної діагностики "Santegra" займається діагностикою та терапією різних захворювань методами нетрадиційної медицини.
4,3
Кривий Ріг вул. Василя Симоненка, 250
Платформа тверезості, наркологічна клініка у Кривому Розі спеціалізується на наданні психологічної та емоційної підтримки людям, які страждають від різного роду залежностей. З пацієнтами працюють кваліфіковані психологи і психотерапевти, які мають багаторічний практичний досвід.