Лікування ігроманії в Кривому Розі

Можливо, вас цікавлять лікарі наркологи
Лікування ігроманії індивідуальне 5000 грн
Лікування ігроманії 1 етап 2000 грн
Знайдено 2 клініки

Наталія
Доброго дня, я не задоволена цією лікарнею.Мій чоловік проходив лікування в цій лікарні,потім як довелося йому звернутися ще раз, йому перед носом закрили двері і вслід пішли не цензурні слова
Геннадий
Если есть желание в самого пациента, результат 100 процентов.
Дамир
Просто слова благодарности доктору Борисенко Татьяне Васильевне! Думал ,что жена что то придумала, когда предложила пройти лечение. Не зря доверился! Благодарю!
Николай
Очень помогла всей нашей семье пережить трудное время. Низкий Вам поклон и огромное спасибо!
8,8
Кривий Ріг вул. Едуарда Фукса (Тухачевського), 52/62
Центр лазерної медицини "Луч" більше 15 років спеціалізується в області лазерного інформаційного високочастотного лікування і позбавляє від різних залежностей. Висококваліфікований персонал допомагає пацієнтам за допомогою сучасних технологій. Провідний спеціаліст - професор, кандидат медичних наук.
  • Лікування ігроманії 1 етап 2 000
  • Лікування ігроманії 2-12 етап 900
  • Лазеротерапія ігрової залежності в 9-12 етапів
Благодар
7,5
Кривий Ріг вул. Володимира Великого, 14 А
Медичний психотерапевтичний центр "Благодар" надає допомогу пацієнтам в позбавленні від різного роду залежностей. Лікарі-психотерапевти та психологи, що працюють в центрі, регулярно беруть участь в профільних семінарах, конференціях, підвищують свій рівень кваліфікації.
  • Лікування ігроманії індивідуальне 5 000