Аналіз на ВІЛ в Кропивницькому

Експрес-тест на ВІЛ 100 грн
Знайдено 7 клінік

Сб Нед Цілодобово
Діана
З метою якісної діагностики я зверталася в Неолаб під час захворювання. Роботою спеціалістів я залишилася задоволена, тут високі стандарти якості. Персонал приємний, розташування самої лабораторії доволі зручне.
Тетяна
У цій лабораторії мій чоловік робив спермограмму. Ставлення до людей тут чудове, та й умови на вищому рівні. Діагностика виявилася дуже корисною для подальшого лікування. В цю лабораторію можна звертатися без сумнівів.
Рая
Недавно начали пользоваться услугами «НеоЛаб» и остались очень довольны. Персонал вежливый, всё быстро и чётки. Порадовало, что используются одноразовые вакуумные системы для забора. И результат всегда быстро и на электронку.
ЛДЦ НеоЛаб
5,7
Кропивницький вул. Волкова, 1А
Медичний діагностичний центр «НеоЛаб» в Кропивницькому входить в мережу однойменних діагностичних лабораторій, спеціалізується на проведенні широкого спектра аналізів.
Кропивницький, Новоукраїнка, пер. Лікарняний, 1
Кропивницький Новоукраїнка, пер. Лікарняний, 1
НеоЛаб — це сучасний лабораторно-діагностичний центр в Новоукраїнці. Ключова перевага — оновлені реактиви в поєднанні з технічним оснащенням. В основу роботу діагностичного центру закладені принципи високої якості в поєднанні з економічною доступністю.
Працює з
Кропивницький, вул. Велика перспективна, 32/11
Cеть клиник Он Клиник
10,0
Кропивницький б-р Студенський, 6/5
«ОН Клінік» в Кропивницькому – комфортний медичний центр, оснащений сучасним обладнанням. Саме тут ви можете потрапити на прийом до досвідчених лікарів, які допоможуть ефективно вирішити вашу проблему. До послуг наших пацієнтів просторе приміщення клініки з сучасним ремонтом, доброзичливий і толерантний персонал, відсутність черг і попередній запис.
  • Пакет №06.03."ПСА" (ПСА віл., ПСА заг., відношення ПСА віл./ПСА заг.) 480
  • Простат-специфічний антиген вільний (ПСА вільний) 400