Клініки хірургії в Харкові (метро Армійська)

Можливо, вас цікавлять лікарі хірурги біля зуп. метро Армійська
Безшовне закриття рани полоскою Omnistrip 1 шт 130 грн
Знайдено 4 клініки

Анастасия
Очень хороший доктор-эндокринолог Кравчун Нонна Александровна !! Доктор с большой буквы , очень внимательная, добрая, отзывчивая . Всегда поможет , специалист своего дела! Есть нужен доктор эндокринолог то толко к Нонне Александровне!
Игорь
Высококвалифицированные врачи, хорошее диагностическое оборудование. Вежливый персонал и что на сегодняшний день самое главное- доступные цены
Павел
Очень грамотные специалисты, помогли с лечением от ковида, быстро сделали кт и дали подробное описание. Рекомендую
Андрей
Был у Ткачанко Романа Алексеевича по поводу удаление зубов мудрости. Все понравилось ! Внимательный ,приятный доктор ! Рекомендую !
8,6
Харків вул. Олімпійська 10
м.Дворец спорта 18 4 м.Армейская 35 6
Клініка "Life Park" — це багатопрофільний медичний центр, який обладнаний за останнім словом техніки. Тут надають широкий спектр медичних послуг для дорослих і дітей. Прийом ведуть лікарі вищої категорії, які добре володіють англійською мовою і використовують у своїй роботі останні досягнення медичної науки США і Європи. Приймає лікар: Главатских Никита Михайлович
  • Видалення кліща 200
  • Видалення чужорідних тіл з шкіри и м'яких тканей без анестезії 700
  • Видалення чужорідних тіл з шкіри и м'яких тканей з анестезією+ зняття швів 1 000
  • Діагностична пункція одного суглобу 400
  • Забір матеріалу на бак-посів\мікроскопія з рани 30