Клініки косметології в Харкові (метро Пушкінська) (відкриті по сб. клініки)

Знайдено 4 клініки

Сб
Юрий
Профи.
Была на приёме у гинеколога Костюк, довольна доктором. Очень внимательная и ответственная врач.
Просто відмінний спеціаліст, справжній знавець та віртуоз своєї справи! Не так давно, Віктор Петрович оперував нашого сина. Ми дуже хвилювалися. Але все пройшло чудово!. Зараз наш синочок почуває себе добре. Це все завдяки цьому чудовому лікаря. Щиро вдячні Вам за турботу про здоров'я нашого сина!
8,5
Мамин Дім на Пушкінській — це медичний центр для дітей від народження до 18 років з великою кількістю послуг та для дорослих. У поліклініці доступні комплексні лабораторні дослідження, консультації вузьких спеціалістів та вакцинація не лише для дітей, а й для дорослих.
  • Консультація косметолога 300
  • Консультація косметолога 200
  • Консультація косметолога 250
  • Консультація косметолога 800
  • Консультація косметолога 300
Харків вул. Шевченко, 142
м.Госпром 5 м.Университет 5 м.Пушкинская 10
Медичний центр "Сімейна консультація" - багатопрофільна клініка, яка надає пацієнтам широкий спектр лабораторно-діагностичних послуг, відповідних найсуворішим стандартам сфери охорони здоров'я. Штат медичного центру - висококваліфіковані фахівці різного профілю з великим досвідом клінічної діяльності.
  • Лазерна епіляція Скули 400
  • Лазерна епіляція Лоб 400
  • Лазерна епіляція Міжбров'я 300
  • Лазерна епіляція Підборіддя 400
  • Лазерна епіляція Баки 400
4,2
Харків вул. Багалія, 5 (вул. Фрунзе)
м.Пушкинская 9 2 м.Архитектора Бекетова 8 3 м.Площадь Конституции 23 10
Багатопрофільний медичний заклад «Жіночий лікар плюс» лікувально-діагностичний центр, оснащений сучасним високотехнологічним діагностичним обладнанням, що має власну лабораторію.
3,7
Харків вул. Алчевських, 10
м.Пушкинская 10 м.Университет 15 м.Госпром 15
Медичний центр Логус (Logus) надає допомогу пацієнтам за наступними напрямками: лабораторні аналізи, дерматологія і косметологія, гінекологія, онкологія. Лікарі медичного закладу спеціалізуються на лікуванні шкірних і венеричних захворювань. Здійснюється прийом пацієнтів з акне, атопічним дерматитом, кропив'янкою, розацеа, себорейним дерматитом, екземою, коростою, хламідіозом та іншими патологіями.