Виклик педіатру додому в Харкові (метро Історичний музей)

Можливо, вас цікавлять лікарі педіатри біля зуп. метро Історичний музей
Вызов педиатра на дом «Мамин Дім на Пушкинской» 1000 грн
Знайдено 2 клініки

Юрий
Профи.
Просто відмінний спеціаліст, справжній знавець та віртуоз своєї справи! Не так давно, Віктор Петрович оперував нашого сина. Ми дуже хвилювалися. Але все пройшло чудово!. Зараз наш синочок почуває себе добре. Це все завдяки цьому чудовому лікаря. Щиро вдячні Вам за турботу про здоров'я нашого сина!
Очень отзывчивый и хороший врач. Приезжает на дом к нам буквально по первому требованию. У нас ребенок родился не совсем здоровым и требует частого осмотра, но мы всегда можем рассчитывать на его помощь.
Вадим
Зашел на сайт клиники, нашел нашего доктора Куликова Валерия. Неоднократно водил сынишку на прием, делали привывку, да и так периодически бываем на обследовании. Меня устраивает его подход к лечению и консультации. Рекомендую!
8,4
Мамин Дім на Пушкінській — це медичний центр для дітей від народження до 18 років з великою кількістю послуг та для дорослих. У поліклініці доступні комплексні лабораторні дослідження, консультації вузьких спеціалістів та вакцинація не лише для дітей, а й для дорослих.
  • Виклик педіатру (дитячого лікаря) до дому 1 000
Харків вул. Кооперативна, 28 А
м.Площадь Конституции 11 9 м.Исторический музей 11 9
Куликов Валерій Володимирович - педіатр-неонатолог, лікар ІІ кваліфікаційної категорії за фахом неонатологія, учасник асоціації неонатологів України. Спеціалізується на лікуванні соматичних та інфекційних патологій. Веде прийом дітей з народження і до 18 років. Приймає лікар: Куликов Валерий Владимирович
Працює з