Клініки ендокринології в Харкові (метро Історичний музей)

Можливо, вас цікавлять лікарі ендокринологи біля зуп. метро Історичний музей
Первинна консультація ендокринолога 500 грн
Знайдено 4 клініки

Сб
Анастасия
Делала ЭЭГ, в клинике пошли мне навстречу, выслали результаты в электронном виде. Посещением довольна.
Руслана
Дуже сподобалося уважність лікаря, глибоке розуміння проблеми. З питання з яким я звернулася, вже зверталася не до одного фахівця, і приємно те, що від Світлани Володимирівни я вийшла з упевненістю, що мою проблему можна вирішити! Дякую!
Світлана
Все було чудово, нам дуже сподобалося. У доктора ми спостерігаємо давно. Лікар завжди дає об'єктивну думку, дає хороші рекомендації на що потрібно звернути увагу. Ми дуже задоволені. У майбутньому за необхідності будемо звертатися.
Сабина Видадиевна, самый добрый врач и замечательный человек ❤️ На обследование нашли патологию,лечили медикаментозно,но положительного эффекта не было,сделали операцию и сохранили репродуктивную функцию
8,6
Медичний центр Селлі є багатопрофільний лікувально-діагностичний заклад, розташований в 5-ти хвилинах від метро Архітектора Бекетова (центральна частина міста). Центр обладнаний сучасною апаратурою, що дозволяє виявити патологічні зміни в тканинах на ранній стадії. Приймає лікар: Титова Юлия Александровна
  • Первинна консультація ендокринолога 500
  • Повторна консультація ендокринолога (протягом 10 днів) 400
  • Первинна консультація ендокринолога кандидата мед.наук 600
  • Повторна консультація ендокринолога кандидата мед.наук (протягом 10 днів) 500
  • Первинна консультація ендокринолога доктора медичних наук 700
7,8
Медичний центр шкіри і терапії Milner-Mediсal більше 20 років спеціалізується в області виявлення і видалення шкірних новоутворень і меланоми. Приймає лікар: Щичка Алла Ивановна
5,3
Харків вул. Суздальські Ряди, 8
м.Исторический музей 12 6 м.Площадь Конституции 16 5 м.Южный вокзал 30 6
MedHouse — це сучасний медичний центр нового формату. Клініка працює за такими напрямками: УЗ-діагностика, ендокринологія, урологія, терапія, трихологія, психотерапія, проктологія, неврологія, педіатрія, кардіологія, дерматологія, гастроентерологія і ін.
Медичний оздоровчий центр "Інстинкт Сонця" пропонує комплексні програми з лікування і загального оздоровлення організму, підібрані індивідуально з урахуванням діагнозу та індивідуальних особливостей організму. У центрі працюють досвідчені фахівці: уролог, дерматовенеролог, отоларинголог, гінеколог, терапевт. Приймає лікар: Завийборода Татьяна Николаевна