Масаж передміхурової залози в Харкові (Шевченківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі андрологи в Шевченківському районі
Масаж передміхурової залози «Медицинский центр Европейская дерматология» 300 грн
Масаж передміхурової залози «Снежана» 200 грн
Масаж передміхурової залози «Милнер-Медикал (Milner-Mediсal), медицинский центр» 490 грн
Масаж передміхурової залози «Доктор.Харьков (Doctor.Kharkov), медицинский центр» 400 грн
Масаж передміхурової залози «Семейная консультация, медицинский центр» 250 грн
Знайдено 6 клінік

Была на приёме у гинеколога Костюк, довольна доктором. Очень внимательная и ответственная врач.
Руслана
Дуже сподобалося уважність лікаря, глибоке розуміння проблеми. З питання з яким я звернулася, вже зверталася не до одного фахівця, і приємно те, що від Світлани Володимирівни я вийшла з упевненістю, що мою проблему можна вирішити! Дякую!
Світлана
Все було чудово, нам дуже сподобалося. У доктора ми спостерігаємо давно. Лікар завжди дає об'єктивну думку, дає хороші рекомендації на що потрібно звернути увагу. Ми дуже задоволені. У майбутньому за необхідності будемо звертатися.
Сабина Видадиевна, самый добрый врач и замечательный человек ❤️ На обследование нашли патологию,лечили медикаментозно,но положительного эффекта не было,сделали операцию и сохранили репродуктивную функцию
7,8
Медичний центр шкіри і терапії Milner-Mediсal більше 20 років спеціалізується в області виявлення і видалення шкірних новоутворень і меланоми.
Харків вул. Шевченко, 142
м.Госпром 5 м.Университет 5 м.Пушкинская 10
Медичний центр "Сімейна консультація" - багатопрофільна клініка, яка надає пацієнтам широкий спектр лабораторно-діагностичних послуг, відповідних найсуворішим стандартам сфери охорони здоров'я. Штат медичного центру - висококваліфіковані фахівці різного профілю з великим досвідом клінічної діяльності.
  • Масаж передміхурової залози 250
6,3
Харків вул. Бакуліна, 4 (3-й поверх)
м.Научная 7 2 м.Ботанический сад 17 5
Медичний центр «Екомед» існує з 1997 року. Клініка є багатопрофільною. У ній налічується близько двадцяти спеціалізацій. «Екомед» має сертифікацію за стандартом ISO 9001:2008.
5,3
Харків вул. Данилевського, 26
м.Площадь Конституции 6 2 м.Центральный рынок 12 3
Медичний центр «Доктор Харків» - сучасна медустанова, в якій досвідчені фахівці проводять точну діагностику й ефективне лікування. У медичному закладі працюють лікарі зі стажем роботи понад 17 років.
5,3
Харків вул. Тобольська, 45
м.23-го Августа 8 4 м.Ботанический сад 9 5
Багатопрофільний медичний центр «Снежана» забезпечує можливість проходження діагностики та лікування захворювань ротової порожнини, репродуктивної, ендокринної систем тощо.
Харків вул. Данилевського, 15
м.Научная 9 4 м.Госпром 10 4 м.Университет 11 6
Спеціалізований медичний центр "Європейська дерматологія", заснований в 2008 році, надає населенню кваліфіковану допомогу в діагностиці та лікуванні захворювань шкіри та інфекцій, що передаються статевим шляхом.