Промивання пазух носа методом зозуля в Харкові (метро Архітектора Бекетова)

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи біля зуп. метро Архітектора Бекетова
Промывание пазух носа методом кукушка «Мамин Дім на Пушкинской» 200 грн
Промивання носа способом переміщення ( Кукушка) 200 грн
Знайдено 5 клінік

Юрий
Профи.
Анастасия
Делала ЭЭГ, в клинике пошли мне навстречу, выслали результаты в электронном виде. Посещением довольна.
Просто відмінний спеціаліст, справжній знавець та віртуоз своєї справи! Не так давно, Віктор Петрович оперував нашого сина. Ми дуже хвилювалися. Але все пройшло чудово!. Зараз наш синочок почуває себе добре. Це все завдяки цьому чудовому лікаря. Щиро вдячні Вам за турботу про здоров'я нашого сина!
8,6
Медичний центр Селлі є багатопрофільний лікувально-діагностичний заклад, розташований в 5-ти хвилинах від метро Архітектора Бекетова (центральна частина міста). Центр обладнаний сучасною апаратурою, що дозволяє виявити патологічні зміни в тканинах на ранній стадії. Приймає лікар: Колесник Анна Анатольевна
  • Промивання носа способом переміщення ( Кукушка) 200
8,5
Мамин Дім на Пушкінській — це медичний центр для дітей від народження до 18 років з великою кількістю послуг та для дорослих. У поліклініці доступні комплексні лабораторні дослідження, консультації вузьких спеціалістів та вакцинація не лише для дітей, а й для дорослих.
  • Промивання пазух носу методом зозуля (про Проетцу) 200
5,3
Доктор (DOCTOR) - це медичний центр, що спеціалізується на комплексній діагностиці та лікуванні захворювань загального профілю. Колектив кваліфікованих лікарів гарантує індивідуальний підхід до кожного клієнта. Всі дії виконуються на професійному рівні. Прийом ведеться за попереднім записом до фахівців будь-якого профілю.
Медичний оздоровчий центр "Інстинкт Сонця" пропонує комплексні програми з лікування і загального оздоровлення організму, підібрані індивідуально з урахуванням діагнозу та індивідуальних особливостей організму. У центрі працюють досвідчені фахівці: уролог, дерматовенеролог, отоларинголог, гінеколог, терапевт.
4,3
Багатопрофільний діагностичний медичний центр "Велкам" надає послуги населенню по 7 основними напрямками: гінекологія, дерматологія, венерологія, урологія, стоматологія, кардіологія і отоларингологія.