Класичний масаж в Харкові (метро Архітектора Бекетова)

Можливо, вас цікавлять лікарі масажисти біля зуп. метро Архітектора Бекетова
Класичний масаж «Милнер-Медикал (Milner-Mediсal), медицинский центр» 650 грн
Класичний масаж «Инстинкт Солнца, медицинский центр» 400 грн
Знайдено 4 клініки

Сб
Миша
Доктор профессионал своего дела и приятный как человек, был со мной вежлив, все доступно рассказал и объяснил.
Руслана
Дуже сподобалося уважність лікаря, глибоке розуміння проблеми. З питання з яким я звернулася, вже зверталася не до одного фахівця, і приємно те, що від Світлани Володимирівни я вийшла з упевненістю, що мою проблему можна вирішити! Дякую!
Світлана
Все було чудово, нам дуже сподобалося. У доктора ми спостерігаємо давно. Лікар завжди дає об'єктивну думку, дає хороші рекомендації на що потрібно звернути увагу. Ми дуже задоволені. У майбутньому за необхідності будемо звертатися.
Сабина Видадиевна, самый добрый врач и замечательный человек ❤️ На обследование нашли патологию,лечили медикаментозно,но положительного эффекта не было,сделали операцию и сохранили репродуктивную функцию
Харків вул. Пушкінська, 44, МЦ "Беатріс", 2 поверх
м.Архитектора Бекетова 1 1
Доктор Андрій Віталійович Андрющенко - СПЕЦІАЛІСТ РОКУ 2016 і 2019 по лікуванню захворювань хребта, застосовує унікальну методику ручної корекції хребта, яка в поєднанні з мануальним, лікувальним і відновлювальних масажем, дає чудові результати, як у дітей, так і дорослих, в період реабілітації та при лікуванні.
7,8
Медичний центр шкіри і терапії Milner-Mediсal більше 20 років спеціалізується в області виявлення і видалення шкірних новоутворень і меланоми.
Медичний оздоровчий центр "Інстинкт Сонця" пропонує комплексні програми з лікування і загального оздоровлення організму, підібрані індивідуально з урахуванням діагнозу та індивідуальних особливостей організму. У центрі працюють досвідчені фахівці: уролог, дерматовенеролог, отоларинголог, гінеколог, терапевт.
4,2
Харків вул. Багалія, 5 (вул. Фрунзе)
м.Пушкинская 9 2 м.Архитектора Бекетова 8 3 м.Площадь Конституции 23 10
Багатопрофільний медичний заклад «Жіночий лікар плюс» лікувально-діагностичний центр, оснащений сучасним високотехнологічним діагностичним обладнанням, що має власну лабораторію.