Сторінка 2. Клініки косметології у Дніпрі

Знайдено 37 клінік

Сб Нед Цілодобово
Ольга Николаевна
Удаляли сыну четыре родинки, ни следа, отлично сделали.
Рекомендую, професіонал своєї справи! Консультація проведена доступно і в повному обсязі. Аналізи призначені коректно, я сама медик, і розуміюся в цьому. Що найбільш сподобалося, так це те що не було нав'язування непотрібних процедур. Велике спасибі! Побільше таких лікарів!
Iryna
Все добре, лікар дуже уважно мене вислухав, додатково розпитала по моїх симптомах. Призначила мені аналізи. Надав мені подальший план дій. Після отримання результатів, прийду на повторний прийом. Впевнена що все буде добре. Рекомендую!
Це була одна з кращих і вичерпних консультацій в моєму житті. Лікар дуже довго, докладно, детально розписував причинно-наслідкові зв'язки. Чому, і що у мене сталося. Надав мені повний опис ситуації. Призначив лікування. Лікар дуже сподобався.
5,3
Дніпро вул. Горького, 16
м.Вокзальная 11 3
У «Клініці сімейної медицини» надають наступні послуги: КТ і МРТ; кардіологічна ударно-хвильова терапія; денситометрія; оперативна гінекологія та урологія; лабораторна, ультразвукова та функціональна діагностики; консультації профільних фахівців; гастроскопія; рентгенівські знімки в різних проекціях; оперативна травматологія; нейрохірургія; коронарографія.
5,2
Дніпро пр-т Пушкіна, 11 (офіс 79)
р.Центральный
Клініка здорової шкіри Ellases clinic (Елласес клінік) надає пацієнтам повний спектр послуг (діагностика, терапія, профілактика, реабілітація) щодо відновлення здоров'я шкірних покривів. У роботі фахівці застосовують тільки сучасні техніки та методики. Приймають лікарі: Догонова Лина Станиславовна, Музыка Лариса Викторовна
5,2
Дніпро вул. Грушевського, 12
м.Вокзальная 40 11 м.Метростроителей 50 15
Медичний центр косметології та дерматології «ЕВА-АРТ» спеціалізується на проведенні лікувально-діагностичних процедур при різних шкірних захворюваннях і інфекціях, включаючи ЗПСШ. У штаті медцентру лікарі вищої кваліфікаційної категорії. Основні спеціалізації центру - дерматологія, венерологія, онкодерматолога, трихологія, косметологія, подологія, дієтологія, масаж. Приймає лікар: Луговская Ольга Владимировна
Дніпро вул. Бородінська, 31 (колиш. вул. Артема)
м.Вокзальная 47 11
Спеціалізована клініка "Глорія" — це анонімний наркологічний медичний центр, профилирующийся на позбавлення від всякого роду залежностей. Ця приватна клініка почала функціонувати 1988 році. Крім лікарської практики, фахівці центру займаються науковою роботою.
Дніпро вул. Байкальська, 9-а, кабінет 16, 3-й поверх
м.Вокзальная 106 19
Приватний медичний центр «Санадерм», який знаходиться в обласному кожвендиспансері, функціонує з 1991 року. У його структурі – кілька кабінетів, а також клініко-діагностична лабораторія. Тут можна отримати консультації досвідчених косметологів, дерматологів, венерологів.
Дніпро вул. Свердлова, 65
м.Вокзальная 20 5 м.Метростроителей 24 5
Медична клініка "Артмедика", розташована у лікарні швидкої допомоги, відкрилася в 1991 році. Заклад спеціалізується на дерматокосметології, дерматопатології, лазерної та пластичної хірургії.
Працює з
Пн: 09:00-17:30 Вт: 09:00-17:30 Ср: 09:00-17:30 Чт: 09:00-17:30 Пт: 09:00-14:00 Сб: 09:00-14:00
Дніпро вул. Гладкова, 29а
м.Вокзальная 117 21
Багатопрофільний медичний центр "Медінвест" пропонує пацієнтам всебічну діагностику організму, консультативний прийом фахівців різних напрямків, лікування та профілактичні огляди.
Дніпро пр-т Кірова, 141а
м.Вокзальная 76 17 м.Метростроителей 83 17
Клініка мамологїі "Lita" установа оснащений за останнім словом медичної науки, в його роботі поєднуються професіоналізм лікарів та обслуговуючого персоналу, інноваційні підходи до діагностики та лікування, індивідуальний підхід і європейська якість обслуговування.
Дніпро Запорізьке ш., 38
м.Вокзальная 112 20
Дніпропетровський "Медінсервіс" є багатопрофільним закладом і працює з 2012 року. У штаті співробітників клініки - досвідчені лікарі, які мають наукові ступені та державні нагороди. Використання сучасного обладнання, безболісність медичних маніпуляцій, зручний графік роботи, високу якість сервісу.
Дніпро вул. Шевченка, 20
м.Вокзальная 15
Центр здоров'я і краси «Лінія» надає пацієнтам широкий перелік косметологічних процедур і лікувально-діагностичних послуг. У центрі можна записатися на прийом до дерматолога, косметолога, гінеколога, вертебролога, терапевта, мамолога, онколога, уролога, невролога та масажиста. Заклад оснащений високоточним медичним обладнанням.