Вовк Валерій Анатолійович

Хірург
Лікар вищої категорії
Доктор медичних наук
Професор
Лікар Вовк Валерій Анатолійович працює в області хірургії, має 23-річний стаж, вищу категорію, кандидат медичних наук. У спектр послуг доктора входить діагностика, профілактика і лікування захворювань органів черевної порожнини, малого таза, заочеревинного простору. Надає кваліфіковану допомогу при гострій і хронічній патології. Володіє лапароскопічними методами.

Нина
В прошлом году Валерий Анатольевич делал мне операцию, классный хирург, внимательный,замечательный человек, благодаря ему я жива и здорова. Большое спасибо, доктору хирургу, дальнейших успехов и вам!
Женя
Добрый день! Спасибо Вовк Валерию Анатольевичу за вашу работу, прекрасное отношение, врач от Бога. Операция - брюшной полости. Удачи вам и успехов в вашем нелегком деле! Здоровья вам и вашим родным!
Лесная вера ивановна
Уважаемый ВАЛЕРИЙ АНАТОЛЬЕВИЧ!!РОВНО год какВЫ МЕНЯ ПРООПЕРИРОВАЛИ ЛАПАРОСКОПИЯ ЖЕЛЧНОГО 18 ГРАММ КАМЕШЕК Я ВАМ БЛАГОДАРНА,ВЫ ВРАЧ ОТ БОГА ЗДОРОВЬЯ ДОЛГИХ ЛЕТ ЖИЗНИ И ВСЕГО ВАМ ХОРОШЕГО НИЗКИЙ ВАМ ПОКЛОН!
На нашем жизненом пути было много больниц и врачей но среди всех он только один сказал у нас операция бесплатна не выставлял счет и не требовал денег он достоин слова врач который сперва думает за человеческую жизнь а не за свой карман при всех сейчас врачах хапугах он Благородный конечно люди ево благадарят но думать сперва за человека а не за деньги таких врачей единицы деньги портят наших врачей они теряю все свои человеческие достоинсва но есть Бог и он все видит и каждово расудит всегда нужно оставаца человеком а не бесчуственым жывоьным Люди без денег ето тоже люди кото рые хотят жыть и только такому Благородному врачу как Волк В.А они будут жить пусть Бог ево благославит.

• 1989-1995 рр.— Харківський державний медичний університет;
  • 1995-1998 рр. — Харківський державний медичний університет, магістратура;
  • 1997-1998 рр. — Курси англійської мови, International House, Харків, Україна;
  • 1998-2001 рр. — Харківський державний медичний університет, аспірантура, кандидат медичних наук.

• 2006 р. — «Хірургія поєднаних пошкоджень», м. Київ, Україна;
  • 2006 р. — «Торакальна хірургія», м. Москва, РФ;
  • 2007 р. — «Екстрена хірургія і портальна гіпертензія», м. Москва, РФ;
  • 2007 р. — «Екстрена хірургія і портальна гіпертензія», Москва, м. РФ;
  • 2008 р. — «Лапароскопічні та інші мініінвазивні технології в хірургії», м. Тернопіль, Україна;
  • 2009 р. — «Проблеми застосування лапароскопічних технологій», м. Харків, Україна;
  • 2011 р. — «Раціональна антибіотикотерапія», м. Київ, Україна;
  • 2013 р. — «Сучасні лапароскопічні технології», м. Харків, Україна;
  • 2013 р. — «Сучасні лапароскопічні технології в хірургії гриж», м. Сімферополь, Україна;
  • 2013 р. — «Лапароскопічна гастректомія», LISOD, м. Київ, Україна;
  • 2013 р. — «Хірургічна гастроентерологія», м. Харків, Україна;
  • 2010, 2012, 2012 рр. — «Ургентна абдомінальна хірургія», м. Харків, Україна;
  • 2015 р. — «Боротьба з хворобами цивілізації», м. Люблін, Польща;
  • 2015 р. — «Торакальна хірургія», м. Харків, Україна.

• Європейська асоціація ендоскопічної хірургії та інших інтервенційних технологій;
  • Асоціація лапароскопічних хірургів Великобританії та Ірландії;
  • Українська асоціація мініінвазивних, ендоскопічних і лазерних технологій;
  • Асоціація хірургів України.

Додаткова інформація

• 107 наукових робіт;
  • 26 патентів.

Лікар надає послуги

• лапароскопічна хірургія;
  • хірургія органів черевної порожнини;
  • хірургічна гастроентерологія;
  • хірургія гриж;
  • хірургія портальної гіпертензії;
  • хірургія виразкової хвороби;
  • торакоскопічна хірургія.
Схожі спеціалісти:
Хірург, онкохірург, пластичний хірург, судинний хірург
Мамолог, онкохірург, пластичний хірург
Хірург, лікар ультразвукової діагностики