Волкова Наталія Юріївна

Акушер-гінеколог
Лікар вищої категорії
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на виявленні та терапії гінекологічних патологій. Виконує кольпоскопію, УЗД органів малого тазу, гістероскопію. Проводить радіохвильової обробку шийки матки. Лікує клімакс, кісти яєчників, ендометріоз, порушення менструального циклу. Консультує з питань підбору контрацепції.

Була на прийомі у Наталі Юріївни в ДІЄВО у серпні. Все супер! Дуже чуйна і життєрадісна людина, уважно віднеслась до усіх скарг. Крім того, що допомогло її лікування, так ще й з людиною приємно взагалі знаходитись в одному приміщенні. Це дуже підбадьорює, коли є негаразди зі здоров’ям. Рекомендую!

• 1987 р. — Ярославський Державний Медичний інститут.

• 2010-2015 рр. — Передатестаційний цикл з акушерства та гінекології.
  • 1992-2005 рр. — ультразвукова діагностика в акушерстві та гінекології.
  • Ендокринологія в акушерстві та гінекології;
  • 2010 р. — Питання профілактичної перинатології та планування сім'ї;
  • 2010-2014 рр. — Основи гістеро та лапароскопії в акушерстві та гінекології;
  • 1991-2014 рр. — Кольпоскопія і патологія шийки матки;
  • Кольпоскопія і запальні захворювання в гінекології;
  • 2015 р. — Основи репродуктології;
  • 2003 р. — Спадкова патологія;
  • 2005-2006 рр. — Актуальні питання перинатології;
  • 2000-2014 рр. — Репродуктивна ендокринологія;
  • 2004 р. — Спеціалізація з санології;
  • 2006 р. — Невідкладні стани в акушерстві та гінекології;
  • 2018 р. — Актуальні питання репродуктивного здоров'я жінок;
  • 2017 р. — Пренатальна діагностика вродженої та спадкової патології плода в першому триместрі вагітності;
  • 2018 р. — Базові та розширені реанімаційні заходи у дорослих;
  • 2019 р. — Сучасні основи профілактичної перинатології;
  • 2012 р. — Good Clinical Practice. Basic Course;
  • 2020 р. — Ультразвукова діагностика — спеціалізація.
Сертифікати
  • 2020 р. — Науково-практичний форум "Гармонія гормонів основа та репродуктивного здоров'я, я жінка" з професійним онкомамологічним майстер-класом "Сучасні тенденції в діагностиці та лікуванні раку грудних залоз";
  • 2020 р. — Майстер-клас "Гормони та здоров'я жінка", м. Київ;
  • 2020 р. — Науково-практично професійний майстер-клас "СПКЯ". Метаболічний синдром. Ожиріння. Проблематичність менеджменту в різні вікові періоди", м. Київ;
  • 2020 р. — Науково-практичний симпозіум з міжнародною участю "запальний процес репродуктивної системи у жінок: причини і наслідки", м. Київ;
  • 2020 р. — Науково-практична конференція "Стан надання онкогінекологічної допомоги в м. Києві по 2019 р." Проблема раку шийки матки, шляхи вирішення", м. Київ;
  • 2019 р. — Науково-практичний семінар з міжнародною участю "Жінка 40+. Здоров'я, естетика, сексуальність", м. Київ;
  • 2019 р. — Тренінг з майстер-класами "Міома матки: сучасні стратегії лікування", м. Київ;
  • 2019 р. — Науково-практичний інтенсив "Від вульварних дерматозів до неоплазії. Спірні питання діагностики та лікування", м. Київ;
  • 2019 р. — 111 Всеукраїнський науково-практичний форум з міжнародною участю "Vagina Cervix Uterus інфекція, запалення, Неоплазія", м. Київ;
  • 2019 р. — Науково-практичної професійний майстер-клас з міжнародною участю "Мистецтво гістероскопії" та за участю Prof Giampietro Gubbini, м. Київ;
  • 2019 р. — Науково-практична конференція з міжнародною участю "Жінка і гормональні ритми його здоров'я";
  • 2019 р. — Науково-практична конференція "Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги", м. Київ;
  • 2019 р. — Науково-практична конференція з міжнародною участю "Метаболічний синдром в міждисциплінарному аспекті: конкуренція або взаємодія", м. Київ;
  • 2019 р. — Навчальний цикл семінарів "Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги", м. Київ;
  • 2019 р. — Науково-практична конференція "інфекційно-запальні стани в гінекології, сучасний погляд на стару проблему", м. Київ;
  • 2019 р. — 111 Міжнародний Конгрес "Планування Сім Збереження репродуктивного потенціалу країни", м. Київ;
  • 2019 р. — Східноєвропейські зустрічі професіоналів "Материнська -плодова Медицина", м. Київ;
  • 2019 р. — Науково-практичний семінар "репродуктивне здоров'я молоді", м. Київ;
  • 2019 р. — Міжнародний майстер-клас по кольпоскопії "Актуальні проблеми та суперечливі питання менеджменту цервікальної патології", м. Львів;
  • 2019 р. — Науково-практична конференція з міжнародною участю "Лабораторна діагностика — завтра, яке настало";
  • 2018 р. — Науково-практична конференція "Код жінки, або гормональну рівновагу, як гормони впливають на наше життя";
  • 2018 р. — Науково-практична конференція "Тромбопрофілактика в Україні. Сучасні світові тенденції";
  • 2018 р. — Науково-практичний семінар з міжнародною участю "Людина в житті жінки: погляд гінеколога", м. Київ;
  • 2018 р. — Навчальний курс "Психосоматика в практиці гінеколога";
  • 2018 р. — Науково-практичний семінар з міжнародною участю "Запалення та репродуктивне здоров'я жінка" Туреччина, Анталія;
  • 2018 р. — Karolinska Institutet / Successful completion Training Course at the International Forum on contemporary in obstetrics and gynecology, Kyiv;
  • 2018 р. — European Federation for Colposcopy Поглиблений курс кольпоскопії в Україні "Актуальні проблеми та суперечливі питання менеджменту перед раку шийки матки", м. Київ;
  • 2018 р. — Школа-семінар "Профілактика, лікування і реабілітація порушень репродуктивного здоров'я молоді", м. Київ;
  • 2018 р. — Науково-практична конференція "Методи сучасної діагностики та профілактики раку шийки матки Актуальні питання скринінгу раку шийки матки, м. Київ;
  • 2017 р. — Інтенсивний навчальний курс з ультразвукової діагностики "Досягнення ультразвуку: медицина плода і гінекологія".

Нагороди

• 2016 р. — Нагороджена Всеукраїнським об'єднанням "Країна" медаллю "Знання, Душу, Серце — Людям".

Лікар акушер-гінеколог надає повний пакет гінекологічних послуг

• огляд на кріслі;
  • кольпоскопія;
  • рН-метрія піхви;
  • узд діагностика;
  • гістероскопія;
  • гістерорезектоскопія;
  • радіохвильова обробка шийки матки;
  • лазерне лікування шийки матки та захворювань піхви та промежини;
  • ендокринна гінекологія.

Лікар акушер-гінеколог займається лікуванням захворювань

• патологічний клімакс;
  • підготовка до вагітності;
  • підбір контрацепції;
  • патологічний клімакс;
  • фіброміома матки;
  • порушення менструального циклу;
  • кісти яєчників;
  • запальні захворювання органів малого таза;
  • ендометріоз;
  • патологічні стани шийки матки;
  • поліпи ендометрія;
  • гіперплазія ендометрія.