Войціцький Сергій Юрійович

Судинний хірург
лікар першої категорії
Лікар-флеболог, судинний хірург першої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на діагностиці та лікуванні варикозної хвороби та інших захворювань периферичних судин. Лікар проводить діагностику судинної системи за допомогою дуплексного сканування, використовує ефективні сучасні методи лікування: склеротерапію, мікросклеротерапію, медикаментозну терапію.

Лікар працює в клініках:
Київ пр-т Перемоги, 119/121, 5 корпус 9 поверх м.Житомирська32м.Святошин247м. Академмістечко236

Пацієнт
Все просто чудово - починаючи від навігації (вивіска, навігація до ліфту й у ліфті), чистоти у клініці та закінчуючи надзвичайно кваліфікованою консультацією. Прийшла зробити планове УЗД нижніх кінцівок, а отримала повний огляд стану судин з детальним описом та планом майбутнього лікування. Спілкування невимушене та приємне, ціни на послуги доступні. Відвідування клініки PROHEALTH залишило лише гарні емоції. Раджу!
Альона Квидова
Рекомендую хорошего специалиста, хирурга-флеболога Войцицкого Сергея Юрьевича! Он с командой, провел мне лазерную операцию по лечению и удалению варикозных вен. Устала от постоянных болей в ногах, страшных вен, которые беспокоили много лет. Решившись сделать операцию осталась очень довольна! Сегодня прошла УЗ-контроль. Результат - все вены здоровые
Гиркина О.
С варикозом можно справиться быстро и забыть навсегда о нем. Это я теперь точно знаю, потому что в клинике мне вылечили его при помощи лазера, от которого не остаётся никаких шрамов. Операция длилась примерно 40 минут, была абсолютно безболезненой, в веселой атмосфере. Спасибо врачу!
Сиренко Анастасия
Недавно делала операцию у Войцицкого С.Ю. Клиника отличная, современная, врач тоже понравился, грамотный и аккуратный. Результатом очень довольна, буду советовать.
Ангелина
Врач очень обходительный, приятный. Консультация по существу с конкретными рекомендациями. Понравилось что не навязывали узи вен как везде. Планирую в конце осени операцию у него.
Сосудистые звёздочки появились после родов. По отзывам нашла Войцицкого Сергея Юрьевича, прошла курс склеротерапии. Результатом очень довольна. Спасибо огромное моему врачу!
Антон
Замечательный специалист и хороший человек!
Рудагина Анна
Спасибо Сергею Юрьевичу за обьяснение понятными словами суть моей проблемы и пути ее решения. Была у многих врачей. Больше всего довольна сегодняшней консультацией! Здоровья Вам и Вашей семье!
Степан
Делал операцию в январе 2021 в Сергея Юрьевича, доволен результатом - нет отеков и тяжести в ногах. Персонал отзывычивый, отвечают на все вопросы, работают командой. Был наконтрольном осмотре. Все хорошо!
Олена Павлівна
Була на прийомі сьогодні й вражена ввічливістю та професіоналізмом. Дякую, Сергій Юрійович.
Тамила
Все прошло нормально, как и должно быть.
Спасибо Сергею Юрьевичу за консультацию и лечение. Благодаря грамотно назначеному лечению мне удалось избежать тяжелых последствий варикозного расширения вен во время беременности. Всем рекомендую этого специалиста.
Тетяна
Нещодавно оперувалася в Сергія Юрійовича.Чесно кажучи,йдучи на операцію хвилювалася. Вже на операційному столі злякалася, що можу не витримати всю процедуру. Але дякуючи професіоналізму лікаря, який відчув моє переживання, все пройшло швидко і, майже, непомітно. Лікар всіляко відволікав мене від моєї уяви і очікування чогось гіршого і операція закінчилась дуже швидко. Величезне ДЯКУЮ!!! Надійюсь, що процес одужання теж минеться швидко і непомітно. Ще раз ДЯКУЮ!!!
Ксения
Обратилась к флебологу Сергею Войцицкому после просмотра его публикаций в интернете. Мне понравилось, как доктор объясняет все особенности современного лечения варикоза. У меня проблема была уже более 15лет, и я боялась, что со временем у меня может открыться трофическая язва как у моей мамы. После передоперационной подготовки, за 1,5 часа в операционной с музыкой) я избавилась от проблемы с венами, после операции ничего не болело, препараты я никакие не принимала. Спасибо большое за решение моей проблемы.
Peter Zakovski
Задоволений підходом і результатом роботи лікаря. Професіонал своєї справи.
Марина Сергіївна
Лікар мені дуже допоміг. Рекомендую!
Жанна
Очень грамотный доктор, кажется, для него нет неразрешимых задач.
Иванна
Вылечила варикоз, от которого даже не мечтала избавиться. Когда нога начала невыносимо болеть, пришла к Сергею Войцицкому, был установлен диагноз Варикозная болезнь малой подкожной вены на 4 стадии, начали уже появляться пятна внизу на голени. После ЭВЛК я забыла, что такое боль в ноге.
Oleksandra
Чудовий лікар, орієнтований вирішення проблеми пацієнта. Я отримала чудовий результат. Сергій Юрійович, дякую!
Ярослава
Рекомендую пана Сергія як спеціаліста своєї справи. дуже довго вагалася, перед тим, як зробити операцію, але він розклав усе по поличкам, супроводжував та підтримував на всіх етапах. Чесно, відкрито, щиро.
Tanusha
Будучи пациентом с варикозом со стажем долго искала врача, которому смогла бы довериться. Нашала и доверилась) В ноябре мне делали ЭВЛК. После операции прошла курс склеротерапии. Сейчас мои ноги здоровы! От всей души приношу огромную благодарность доктору Войцицкому Сергею Юрьевичу.
Кіра
Дякую Сергію Юрійовичу за операцію. Пройшло 2 місяці після операції й жодного сліду від проколу не видно. Золоті руки у лікаря, всім рекомендую.
Helen
I'm really impressed how competent doctors in Ukraine are. What's more, they speak English fluently which turned out to be a surprise for me. Thanks to Dr. Voitsitskyi I understood that used to be deeply mistaken about this great country and its medical treatment. So, 5 stars and glory to Ukraine!
Сергій
Вдячний за лікування!
Алексей
Войцицкий С.Ю. - внимательно провёл обследование, объяснил, ответил на все вопросы, порекомендовал. Отличный специалист своего дела.
Гавриленко Л.Ф.
Доктор очень внимательный, всё подробно и доступно объяснил. Приём понравился.
Olena Petrivna
Про лікаря дізналася випадково, побачивши його статтю в Інстаграмі. Бо вже кілька місяців шукала флеболога, вирішила, а чому б не звернеться до Сергія Юрійовича. Написала йому, записалася на консультацію та узі. Під час огляду зрозуміла, що лікар кваліфікований та адекватний. Все дуже детально розповів, без примусів чи агітацій у той чи інший бік, стадія варикозу у мене була початкова, але маю генетичну схильність до варикозу, варикоз у був у бабусі та дідуся. Тому вирішила краще не зволікати, а вирішити питання на початковій стадії. Після консультації зважилася у Сергія Юрійовича на операцію і вже два місяці радію своїм ніжкам! Велике вам спасибі, Сергію Юрійовичу!
Katarina
Лікар надзвичайно чуйно ставиться до проблем і особливостей своїх пацієнтів. Дякую Вам!
Світлана Т.
Дуже довго шукала хорошого хірурга і знайшла не просто хорошого, а найкращого! Професіоналізм, досвід, легка рука хірурга та людяність – все це я знайшла в лікарі! Провів операцію так, що не було ні боляче, ні страшно. Ювелірна робота та золоті руки! Всім хто боїться та сумнівається – до цього лікаря! Дякую Вам!
Аліна
Відгуки пишу рідко, але дуже сподобалася клініка. Давно страждаю через вени на ногах, які з'явилися через часте носіння підборів. Після консультації з лікарем вирішила робити мікросклеротерапію судинних зірочок. Процедура пройшла швидко та безболісно. Мені знадобилося лише два відвідування. Причому прийшла-зробила-пішла додому. Однозначно буду радити своїм друзям та знайомим.
Вікторія
Дуже лояльне ставлення, все по суті, ніякої зайвої води. Такому лікарю можна довіритися.
Олег Євгенович
Звернувся до флеболога, бо тянуло щось в нозі, думав що вени. Був на прийомі у Сергія Юрійовича, дуже вдячний йому за якісну консультацію та чесність до пацієнтів. До нього був у іншого лікаря який сказав що треба терміново робити операцію. Дякую Сергію Юрійовичу, який сказав що насправді робити не треба ніякої операції та в мене здорові вени, скерував до невролога, що дійсно діагностував проблему в хребті.
Jane Wilson
Absolutely satisfied by service I got. Now can wear skirts again in my 40s and attract everyone to my newly-young calves)
Вероника
Хороший врач, делает все хорошо

• Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця, лікувальна справа (2013)
  • КМКЛ №6 / Хірургічне відділення №1, №2 / КНП «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради» Центр судинної хірургії, хірургічне відділення - лікар-хірург інтерн, Київ, Черкаси (2016)

• Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика / «Національний інститут хірургії і трансплантології ім. О.О.  Шалімова»НАМН України / Відділ патології магістральних судин - спеціалізація «Судинна хірургія», Київ (2017)
  • Стажування на базі відділення судинної хірургії та відділення гемодіалізу на базі Львівської обласної клінічної лікарні, Львів (2018)
  • НМАПО ім.  П.Л.Шупика, ПАЦ «Судинна хірургія», Київ (2019)
  • Ужгородський національний університет - Цикл спеціалізації «Ультразвукова діагностика», Ужгород (2020)
  • Щорічна науково-практична конференція «Актуальні питання флебології» (2016-2018)
  • Щорічний конгрес асоціації судинних хірургів України (2013-2019)
  • Міжнародний міждисциплінарний Східноєвропейський форум «Удосконалення антитромботичної терапії пацієнтів з високим серцево-судинним ризиком», Київ, Україна (2019)
  • The 9th MUNICH VASCULAR CONFERENCE (MAC), Munich, Germany (2019)
  •  «Клінічний форум по антитромботичної терапії», Київ, Україна (2020)
  • Участь в щотижневих вебінарах «Vascularis TALKS» (2020)
  •  Участь в науково-практичній професійній школі-семінарі з онлайн-трансляцією «Практичні аспекти міждисциплінарних питань судинної патології» - «Всеукраїнська асоціація неперервної професійної освіти лікарів і фармацевтів», Київ (2020)
  • Учасник української наукової віртуальної конференції з міжнародною участю «Emergency cardiovascular diseases in the pandemic» (2020)
  •  «Ультразвукова діагностика судин шиї» / ТзОВ «Ультрамед», Львів (2020)
  • Участь в конференції «Сучасні підходи до діагностики та лікування хронічного тазового болю» (2020)
  • Учасник конгресу «Сухаревські читання» в он-лайн форматі (2020)
  • Навчальний центр високих ультразвукових технологій УАФУД - симуляційні тренінг «Дуплексне сканування артерій і вен нижніх кінцівок», Київ (2020)

Судинний хірург надає послуги

• Діагностика і лікування захворювань периферичних судин
  • УЗД периферичних судин
  • Медикаментозне лікування
  • Відлуння-асистована склеротерапія (рідинна або пінна)
  • Мікросклеротерапія
  • Абляційна хірургія у флебології (EVLA)
  • Мініфлебектомія
  • Курація і перев'язка хворих з трофічними виразками
  • Оперативне лікування хворих з облітеруючими захворювання магістральних артерій (відкриті і рентген-моніторування, ендоваскулярні оперативні втручання)
  • Шунтуючі і протезуючі оперативні втручання на судинах з використанням як аутологічного, так і синтетичного матеріалу
  • Консервативне лікування хворих з патологією судин

• Консультативна допомога профільним пацієнтам
  • Надання невідкладної спеціалізованої допомоги пацієнтам
  • Досвід оперативних втручань у якості оператора:
    • при патології магістральних артерій верхніх і нижніх кінцівок (супра- і інфраінгуінальна зона), відновлення прохідності (шунтування, протезування, судинна пластика) з використанням у якості аутовенозного, синтетичного протезного матеріалу так і їх комбінацій, реконструктивні операції на артеріях декількох сегментів під час одного оперативного  втручання;
    • резекція аневризми ОСА, ПАС, ПКА, аутовенозне і алопротезування резецированго сегмента;
    • при гострій артеріальній недостатності в / к, н / к (тромбемболектомія з подвздошного, стегнового сегментів, підколінної артерії і артерій гомілки, ушивання пошкодженої артерії, зупинка артеріального / венозної кровотечі, відновлення пошкодженого сегмента артерії при травмі);
    • при варикозної хвороби флебектомія, кросектомія, EVLA (ендовенозна лазерна абляція), мініфлебектомія, мікросклеротерапія телеангіоектазій, foam-form склеротерапія варикозно змінених і перфорантних вен, ретикулярного варикозу, тромбоцентез;
    • при ускладненнях варикозної хвороби (тромбофлебіт, висхідний тромбофлебіт, флотуючий тромб БВ, ПКВ);
    • економні ампутації з одномоментною реконструкцією артеріального русла.
  • Передопераційне та інтраопераційне використання УЗД судин і доплерографії
  • Ведення медичної документації в електронному вигляді
  • Формування постійних судинних доступів і оперативне лікування ускладнень (реконструкція AVF, транспозиція v. Basilica, резекція, судинна пластика помилкових постпункціоних аневризм, відновлення прохідності AVF)

• Член «Європейської асоціації судинних хірургів».
Додаткова інформація
  • Досвід у клінічних дослідженнях «Детектив 1000» (2019)
  •  «Клінічне дослідження з оцінки безпеки використання, результату лікування препаратом «Детралекс 1000 мг» (1000 мг мікронізованої очищеної флавоноїдної фракції, містить 900 мг діосміну (90%) і 100 мг флавоноїдів у вигляді гесперидину (10%)) у пацієнтів з хронічними захворюваннями вен на тлі 4-тижневого лікування / член дослідницької групи
  • Напрямки роботи: оперативне лікування варикозної хвороби (флебектомія, кросектомія, EVLA (ендовенозна лазерна абляція), мініфлебектомія, мікросклеротерапія телеангіоектазій, foam-form склеротерапія варикозно змінених і перфорантних вен, ретикулярного варикозу, тромбоцитоз
Схожі спеціалісти:
Хірург, Мамолог, Проктолог, Судинний хірург (Флеболог), УЗД
Хірург, судинний хірург
Хірург, проктолог, судинний хірург, пластичний хірург