Проценко Володимир Миколайович

Невропатолог
Лікар вищої категорії
Лікар-невропатолог вищої категорії, спеціалізується на терапії патологій хребта. Займається виявленням асиметрій кістково-м'язового апарату інструментальними методами, проводить їх корекцію, володіє методами вертикального витягнення хребта і фізкультурної реабілітації після проведення лікувальних процедур. Автор сімох винаходів, понад п'ятдесят наукових публікацій і двох книг.

Иван
Владимир Николаевич для нас лучший невропатолог. Уже много лет мы лечимся только у него. У ребенка врожденные неврологические проблемы, и только с помощью доктора Проценко удается добиваться действительно хороших результатов.
Максим
Остеохондроз просто замучил, а мне работать надо. Уделил время и записался на прием к Проценко, доктор назначил процедуры, лекарства, сейчас уже полегче, консультируюсь у него периодически.
Обслуживанием у Владимира Николаевича довольна. Результаты от лечения очевидны. Прекрасный невролог, советую!

• Запорізький державний медичний університет (1991 р.);
  • Аспірантуру кафедри нервових хвороб Запорізького інституту удосконалення лікарів (1998 р.).

• Асоціація спеціалістів відновлювальної медицини;
  • Міжнародна Федерація Мануальної Медицини.