Станкова Олена Вікторівна

Гастроентеролог
Лікар спеціалізується на лабораторній та інструментальній діагностиці захворювань органів шлунково-кишкового тракту. Проводить комплексну терапію виразки дванадцятипалої кишки, виразки шлунка, гастриту, рефлюксу, коліту, панкреатиту. Володіє сучасними методиками лікування. Використовує новітні медикаменти. Приймає по запису.

Анастасия
06 квітня '21р.
Попала в эту прекрасную клинику через близких друзей, из-за проблем с ЖКТ, синдромом раздраженного кишечника. Доктор Станкова Елена Викторовна потрясающий профессионал своей професии, очень довольна, что попала в руки такому человеку. Спасибо за вашу клинику и чудесных врачей!
Роман
Тривалий час мене турбував біль в животі. За рекомендацією друзів, звернувся до цього лікаря. Все сподобалося. Лікар хороший! Рекомендую!

• 1998 р.- Одеський Державний Медичний Університет, спеціальність : лікувальна справа.

• 2016 р.- пройдений курс по дієтології.