Смирна Ірина Григорівна

Гінеколог
лікар першої категорії
Лікар лікує широкий спектр гінекологічних захворювань. Виконує переривання вагітності (медикаментозний аборт), установку та видалення внутрішньоматкової спіралі. Лікує дисфункцію яєчників, ендометріоз, кандидоз, сальпінгоофорит, ерозію шийки матки, гострі кондиломи, папіломи та поліпи.

Немає відгуків

• 1990 - закінчила Одеський медичний інститут ім. Пирогова за фахом «Лікувальна справа».
  • 1991 - інтернатура за фахом «Акушерство і гінекологія», Кіровоградська обласна лікарня.

• Національна академія медичних наук України "Жінка 40+ здоров'я, естетика, сексуальність" в г. Киев.
  • 2019 - 3-й Всеукраїнський науково-практичний форум "Vagina, Cervix, Uterus. Інфекція, запалення, неоплазія» в г. Киев.
  • 2019 - Українська асоціація перинатальної медицини "Жінка і гормональні ритми її здоров'я" в г. Киев.
  • 2019 - Всеукраїнська асоціація гінекологічних онкологів. Школа колькоскоп онкогинеколога Наталії Лігірда "Рак шийки матки в практиці акушера-гінеколога. Все, що необхідно знати" в м Дніпро.
  • 2020 - ГО Українська асоціація колькоскоп і цервікальної патології. "Спірні питання в діагностиці. CIN, метаплазія, вроджена зона трансформації. Що? Чому? Як?" в м Дніпро.
  • 2020 - Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика "Репродуктивне здоров'я: мультидисциплінарний підхід в безперервному професійному розвитку лікарів" в г. Киев.
  • 2020 - Національна академія медичних наук України, ГО Асоціація акушерів-гінекологів України. "Акушерство, гінекологія, репродуктологія: від науки до клінічній практиці» в г. Киев.
  • 2020 - Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика "Секрети майстерності від авторитетів і їхніх учнів" в г. Киев.

Лікар надає послуги

• огляди та консультації
  • лікує широкий спектр гінекологічних захворювань
  • видаляє доброякісні новоутворення

• Міома матки
  • дисфункція яєчників
  • менструальні дисфункції
  • ендометріоз
  • Переривання вагітності (медикаментозний аборт)
  • Установка внутрішньоматкової спіралі