Сівак Андрій Миколайович

Ортопед, Травматолог
Доктор Сівак Андрій Миколайович кваліфікований фахівець в питаннях дитячої ортопедії і травматології. Займається діагностикою та лікуванням захворювань ортопедичного профілю, лікує проблеми колінних суглобів, переломи і деформацію стопи, сколіоз. Вправляє вивихи різного ступеня складності, проводить первинну обробку ран. Лікує різні травми кісток, сухожиль і зв'язок.

Лера
Наблюдались у Андрея Николаевича не один год. Врач очень общительный, умный и спокойный. Он готов ответить на миллион моих вопросов. Специалист постоянно проводил плановые осмотры и советовал, какие упражнения необходимо делать для исключения проблем в дальнейшем.
Света
Андрей Николаевич помогу моему крохе избавиться от дисплазии тазобедренного сустава. Этот диагноз просто ошарашил меня. Я не знала что делать, и как поступать дальше. Благо, мне посоветовали действительно хорошего специалиста. Теперь вспоминаю этот диагноз как страшный сон.
Александр Войцеховский
Он просто классный доктор который действительно помогает и к себе розпологает.

• 2011 р. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю лікувальна справа;
  • 2014 р. — клінічна ординатура в ДУ ІТЗ НАМНУ;
  • 2015 р. — спеціальність ортопед-травматолог в ДУ ІТЗ НАМНУ.

• Член Європейської асоціації дитячих ортопедів-травматологів.
  • Член Української асоціації ортопедів-травматологів.