Шуклина Наталія Володимирівна

Стоматолог
Доктор Шуклина Н. В. проводить консультаційні прийоми пацієнтів, профілактичні огляди, займається діагностикою та лікуванням захворювань зубів. За допомогою сучасних медичних технік усуває карієс і допомагає попередити його подальший розвиток. Приймає пацієнтів зі скаргами на больовий синдром, призначає ефективну терапію при наявності запальних процесів.

Таисия
К Наталье Владимировне постоянно хожу на консультации. Она очень внимательный стоматолог, замечает даже самые маленькие проблемы. Рекомендую ее, как хорошего специалиста.
Алиса
Шуклина умеет найти общий язык с пациентом, подобрать для него лучший вариант лечения с учетом пожеланий и финансовых возможностей. Качество гарантировано!
Алла
Как для меня – Шуклина один из лучших стоматологов с глубокими профессиональными знаниями. Мне важен позитивный результат, потому лечусь и наблюдаюсь у нее.

• Дніпропетровська державна академія.

• Інтернатура в Запорізькій медичній академії післядипломної освіти за спеціальністю "Стоматологія" в 2009-2011 роках.
  • Курси підвищення кваліфікації за спеціальністю «Стоматологія», присвоєно ІІ категорію у 2014 році.