Гомес Максим Максимович

Хірург, пластичний хірург
Лікар спеціалізується на блефаропластиці, отопластиці, ліпосакції і липофилинг. Займається виправленням форми і розмірів грудей і соска. Виконує пластику пупка, підтяжку губ і брів. Бере активну участь у міжнародних конгресах, науково-практичних конференціях і майстер-класах.

Aleksa
Наконец-то появилась свободная минута! Хочу оставить отзыв !! Чудесный, замечательный, и профессиональный пластический хирург Гомес Максим Максимович!!! Я очень благодарна ему , и его команде за прекрасную выполнимую работу . Мега профессионал своей работы!! Операция прошла хорошо, абсолютно не было не каких боли и дискомфорта. Вежливый и внимательны персонал . Спасибо вам , я счастлива.
Хочу сказать большое спасибо Гомесу Максиму Максимовичу! Я долго решалась на пластику век, и так же долго искала врача, была даже на двух консультациях перед тем, как попала в Оксфорд Медикал. Максим Максимович приятный и грамотный врач, много времени уделил, всё доступно объяснил, ни на чём не настаивал, кроме того чтобы я хорошо обдумала своё решение) Всё же я решилась и доверилась его рукам и клинике, и теперь я счастлива! Прошёл месяц после операции, всё зажило и я помолодела минимум на 10 лет.

• 2007-2013 рр. — Одеський національний медичний університет, факультет: лікувальна справа.
  • 2013-2016 рр. — Інтернатура на кафедрі "Загальної хірургії" на базі ОКЛ під керівництвом (проф. Грубника В. В., к.м.н. Пустовойта П. І., к.м.н. Вододюка Р. Ю., к.м.н. Величко В. В.) м. Одеса, Україна.

• 2015 р. — взяла участь у міжнародному конгресі «Актуальні питання сучасної пластичної хірургії, естетичної медицини та дерматології» м. Одеса, Україна.
  • 2017 р. — спеціалізовані курси «Лапароскопічна хірургія» (Інститут хірургії та трансплантології імені О. О. Шалімова НАМН України) м. Київ, Україна.
  • 2017 р. — спеціалізація по «Організації та управлінні охорони здоров'я» м.Київ.
  • 2018 р. — спеціалізовані курси «Пластична та реконструктивна хірургія» Національного медичного університету ім. А. А. Богомольця (під керівництвом проф. Храпачах В.В. та Дербака С.І.) м.Київ, Україна.
  • 2018 р. — спеціалізовані курси «Сучасні методи лікування глибоких опіків» НМАПО ім. П. Л. Шупика, м Київ, Україна.
  • 2018 р. — участь в майстер-класі «New Era of Breast Reshaping» / м Київ, Україна.
  • 2015 р. — участь в міжнародному конгресі «Актуальні питання сучасної пластичної хірургії, естетичної медицини та дерматології» / г. Одеса, Україна.
  • 2018 р. — участь в науково - практичної конференції «Сучасні тенденції пластичної хірургії» / м Київ, Україна.
  • 2019 р. — участь в науково - практичної конференції «Toolbox plastic surgery Lviv» / м Львів, Україна.
  • 2019 р. — участь в науково - практичної конференції «Актуальні питання сучасної хірургії: пластична та реконструктивна хірургія» / Киев, Україна.
  • 2020 р. — участь в майстер-класі «Особливості установки імплантів B-lite: Жива хірургія» / Киев, Україна.
  • 2020 р. — участь в міжнародному майстер-класі «Рік в B-lite в Україні» / Киев, Україна.
  • 2020 р. — участь в міжнародному майстер-класі «Анатомічні імплантати Anatomical TrueFixation Motiva»/ Киев, Україна.
  • 2020 р. — участь в міжнародному майстер-класі міжнародного товариства естетичної пластичної хірургії ISAPS «Visiting professor program» / Киев, Україна.