Шевцов Сергій Валентинович

Мануальний терапевт
Спеціаліст в області мануальної терапії. Виконує відновлення пацієнтів після травм, розтягувань, операцій. Проводить сеанси мануальної терапії при порушеннях постави (сколіоз, кіфоз, лордоз) і патологіях хребта (остеохондроз, міжхребцеві грижі). Виконує лікувальний масаж спини, шийно-комірцевої зони, рефлекторний, нейро-седативний, антицелюлітний масажі. Надає допомогу у лікуванні частих головних болів, болів в області попереку, шиї, великих суглобів, тягнучих болей у нозі, спині.

Верослава
29 квітня '17р.
К мануальным терапевтам всегда относилась с некоторой опаской. После лечения уШевцова свое мнение изменила. Сергею Валентиновичу можно доверять. У меня систематические головные боли из-за шейного остеохондроза, который негативно влияет на сосуды и артерии. Я убедилась, лечить он умеет очень хорошо. Подходит к работе со всей ответственностью и добивается хорошего результата.
Шевченко Лариса
Лучше Сергея Валентиновича массаж мне еще никто не делал. Применяет при необходимости мануальные техники. Чувствуешь себя после курса лечения неимоверное облечениеи легкость во всем теле. Особенно ощутимо в местах, где сильно болело. Рада, что нашла своего массажиста.

Мануальний терапевт надає послуги

• відновлення пацієнтів після травм і оперативних втручань;
  • лікувальний масаж;
  • антицелюлітний масаж;
  • рефлекторний масаж;
  • сеанси мануальної терапії.

Мануальний терапевт займається лікуванням хвороб

• сколіоз;
  • остеохондроз;
  • кіфоз;
  • міжхребцеві грижі;
  • лордоз.
Схожі спеціалісти:
Рефлексотерапевт, Мануальний терапевт, Физиотерапевт, Остеопат
Фізіотерапевт, Мануальний терапевт, Масажист
Рефлексотерапевт, Мануальний терапевт, Гірудотерапевт, Гомеопат, Медичний психолог
Рефлексотерапевт, Мануальний терапевт, масажист
Мануальний терапевт, ветребролог, остеопат