Савченко Ольга Анатоліївна

Косметолог-естетист, Косметолог
Косметолог-естетист Савченко Ольга Анатоліївна спеціалізується на захворюваннях шкіри і її дефектах. Проводить повну консультацію пацієнтів щодо стану здоров'я їх шкіри, дає рекомендації щодо відновлювальних процедур і інших методів, здатних поліпшити естетичний вигляд обличчя. Спеціалізується на різних видах і методиках чистки особи. Проводить вакуумну чистку особи. Завдяки новому сучасному обладнанню, володіє процедурою пілінгу особи. Крім того, виконує процедуру антицелюлітного обгортання. Застосовує передові методики корекції косметичних дефектів обличчя.

Анастасия
После нескольких проб и ошибок нашла, наконец, своего косметолога. Я долго боролась с проблемной кожей, ничего не помогало, приходилось все замазывать косметикой. Только благодаря Ольге Анатольевне моя кожа выглядит великолепно. Спасибо за заботу о моём лице!
Полина
Несколько раз была на консультации. Все устраивает. Акне как и не было.
Аня
Делала чистку лица. В дальнейшем планирую продолжить процедуры. Очень приятный врач.

• 2007 р.- Херсонський базовий медичний коледж.

• 2007 р. - курси за спеціальністю «Косметолог-масажист»;
  • ботуліно-терапія Botulax;
  • біоактивні ферменти мезотерапії та біоревіталізація;
  • PRP therapy;
  • Carboxy therapy;
  • Allergan (Juvederm, контурна пластика).

Лікар з естетичної медицини надає послуги

• контурна пластика (ботокс, корекція губ, носо-губної складки);
  • біоревіталізація;
  • мезотерапія;