Сапон Дар'я Миколаївна

Психіатр
кандидат медичних наук
Лікар спеціалізується на лікуванні розладів невротичного спектра. Займається лікуванням розладів психотичного спектра з використанням медикаментозної терапії та рефлексотерапії. Приймає пацієнтів з панічними атаками, фобіями, психосоматичними патологіями, анорексією та булімією.

Немає відгуків

• 1987 рік – закінчила Чернівецький державний медичний інститут.
  • 1991 - інтернатура за спеціальністю «Терапія».

• 1996 - пройшла курс з «Рефлексотерапії».
  • 2010 рік - пройшла курс з «Психіатрії».
  • 2016 рік - пройшла курс з «Психотерапія».
  • 2018 - отримала першу кваліфікаційну категорію з «Психотерапії» (Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика).

Лікар надає послуги

• Лікування розладів невротичного спектру (в т.ч. тривожно-депресивних, обсесивно-компульсивних, генералізованих тривожних розладів; панічних атак, фобій, психосоматичних захворювань, а також розладів адаптації;
  • сексуальних дисфункцій; порушень харчової поведінки (анорексія, булімія);
  • Лікування розладів психотичного спектру з використанням медикаментозної та рефлексотерапії;
  • Методи аналітичної, когнітивно-поведінкової та тілесно-орієнтованої психотерапії.