Сагайдачна Ірина Олександрівна

Офтальмолог, дитячий офтальмолог
Лікар вищої категорії
Ірина Олександрівна Сагайдачна спеціалізується в області дитячої офтальмології. Проводить консультацію, діагностику, обстеження, допомагає встановити діагноз, підібрати окуляри й контактні лінзи, проводить корекцію і лікування різних дефектів і захворювань очей, використовує ін'єкційну і апаратну терапію.

София
У дочки к шести годам сильно упало зрение. В районной поликлинике как обычно начали втирать какую-то дичь и нужен был нормальный адекватный врач. Пошли к Ирине Александровне и не прогадали. Прекрасный специалист. И дочке она нравится, хотя врачи вообще не наша тема. Так что рекомендую.
Стала обращать внимание, что сын хуже видит. Повели на прием к доктору Сагайдачной. Очень хороший врач. И диагностику полную провела, и лечение разработала, помогла подобрать очки. Ходили к ней на аппаратную терапию. Сейчас сынок уже даже очки не носит.

• У 1999 році закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.
  • Пройшла інтернатуру на базі НМАПО ім. Шупика за фахом «Офтальмологія».
  • Має диплом Східноєвропейського університету економіки і менеджменту - менеджмент медичних установ.
  • Регулярно бере участь в конференціях, симпозіумах, семінарах. Визнана кращим фахівцем галузі 2019 року за версією «Всеукраїнського галузевого аналітичного центру».

Лікар-офтальмолог займається лікуванням захворювань

• рефракційні порушення;
  • запальні і дистрофічні процеси;
  • травматична патологія.

Лікар-офтальмолог надає послуги

• видалення стороннього тіла рогівки;
  • визначення внутрішньоочного тиску за методом Маклакова;
  • визначення гостроти зору;
  • дослідження колірного зору (таблиці Рабкина);
  • кінетична периметрія;
  • огляд очного дна (офтальмоскопія) в умовах медикаментозної циклоплегії;
  • промивання слізних каналів;
  • скіаскопія;
  • тест Ширмера;
  • тушування рогівки при ерозивних процесах.