Романов Кирило Костянтинович

Стоматолог
Ще з дитинства знав, що буде лікарем, щоб допомагати та піклуватися про здоров’я людей. В студентські часи приймав участь в наукових конференціях, та є автором двох наукових статей. Займав перші місця на міжнародних конференціях серед молодих вчених, наразі постійно підвищує рівень знань та навичок на курсах відомих клініцистів та займається написанням дисертаційної роботи. Постійний розвиток є головною запорукою успішності його роботи та допомоги пацієнтам втілювати мрії про яскраві посмішки.

Андрій
Лікував у цього стоматолога всі 32 зуби, все зробили на найвищому рівні, вже більше року нічого не турбує! Призначив мені догляд за зубами та подальше лікування, всім рекомендую! З мінусів: не наливають віскі
Вікторія
Замечательный доктор и вся команда настоящих профессионалов!!! Доктор досконально владеет своим делом,вся работа слажена,отшлифована до блеска! Идеальная чистота- для меня это немаловажно.Кирилл Константинович ответит на все вопросы пациента,я лично задавала их очень много. В любое время суток доктор всегда на связи.Я очень щепитильно отношусь к выбору врача,а здесь себя можно ,не сомневаясь, доверить ! Манера общения доктора+ профессионализм дают только положительные эмоции и замечательный результат! Благодарю всю команду!
Дар'я
Вдячна Кирилу Костянтиновичу та його асистенту за якісне та безболісне лікування зубів Приходячи до клініки почуваєшся в безпеці, дуже затишно та комфортно, завжди відчуваєш турботу про свій стан на прийомі Кирило Костянтинович 100% професіонал своєї справи, завжди все в кращому вигляді Дякуємо за здорові та красиві зуби Всім рекомендую
23 травня '24р.
Була на консультації у Кирила Костянтиновича, знайшли прихований карієс у двох зубах. Вилікували за один прийом, все дуже сподобалось. Швидко і безболісно, ​​що мені було важливо!
09 травня '24р.
Була на чищенні зубів. Чудова клініка, сучасне обладнання, професійне обслуговування. Залишилась задоволена. Дякую лікарю.
Хінтер
08 травня '24р.
Ввічливість, атмосфера, розташування, все найкращою якістю, якщо є страх стоматологів, то приходьте за цією адресою, тут максимально комфортабельно покайфуєш у кріслі, поки ПРОФЕСІОНАЛ виконуватиме свою роботу, рекомендую)
Евгеній
15 квітня '24р.
Новый кабинет, свежий ремонт, чисто, интерьер приятен. Чистка зубов прошла быстро, легко и безболезненно. Стоматолог сперва проверил каким-то сканером челюсть на предмет кариеса и камней, после чего меня застелили с головы до ног салфетками и почистили зубы. Результатом доволен
03 квітня '24р.
Прекрасна клініка, прекрасний лікар Кирило Костянтинович – зробили все швидко та безболісно. Велике спасибі! Тепер тільки до вас!
Владислав
Потрапив до Кирила, і був приємно здивований підходом до проблеми та сервісу, молодий фахівець показ себе на 100% професіонал своєї справи, з душею серцем надає лікування. Всім рекомендую !
Катерина
Дякую за якісне та безболісне лікування та вирішення складної задачі Найсучасніше обладнання турбота та індивідуальний підхід до кожного пацієнта! Лікар Романов Кирил найкращий !!! Дякую за посмішку мрії!!!
Найкраща клініка, допомогли мені та моїй доньці, а головне не було боляче!
Яна
Робила проф. чистку Air-Flow в клініці, професійні лікарі, нове обладнання, дуже чисто-все сподобалося!

• ООБМУ
  • ОНМедУ

Курси для підвищення кваліфікації

• Сertificate of achievement аудієнтовано для exceptional leadership as a participant
  • Pediatric dentistry evolution
  • Ендодонтичне лікування зубів із використанням сучасних методів інструментальної обробки кореневих каналів
  • Тренінг з видалення зламаних інструментів із кореневих каналів
  • Psychology and management of children's behavior
  • Онлайн-конгрес з дитячої стоматології
  • Повторна ендодонтія, вирішення складних клінічних випадків з використанням мікроскопа
  • Актуальні та сучасні методики обтурації кореневих каналів зубів
  • Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини
  • Все про терапію СНЩС міорелаксуючими капами

• Лікування в медикаментозному сні
  • Лікування карієсу
  • Лікування під мікроскопом
  • Лікування кореневих каналів
  • Десня пластикаПластика вуздечки язика та губ
  • Професійне чищення зубів

• Карієс
  • Дистопія зубів
  • Пародонтит
Додаткова інформація
  • «Умисна реплантація зубів»
  • «Реєстрація центрального співвідношення щелеп та його роль в ортодонтичному лікуванні»