Мозковий Олексій Анатолійович

Сімейний лікар
Спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань терапевтичного профілю. Проводить діагностику і лікування захворювань органів дихання, кровообігу, травлення, органів сечовидільної системи, володіє техніками надання невідкладної допомоги.
Київ м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 14 Ж

Самойлова
Мені лікар дуже сподобався, дуже компетентний та спокійний, такий яким має бути справжній фахівець. Ми довго не могли зрозуміти причину хвороби, але лікар нам все докладно пояснив. Від нього вийшли з повним розумінням суті проблеми.
Аліна
Залишилися задоволені. Лікар все доступно пояснив, призначив додатково обстеження, та попросив прийти з готовим результатами. Ми так і зробили. Розписав подальше лікування. Як майбутній медик, можу оцінити роботу лікаря кваліфіковано.

• 2011-2017 р. — НМУ ім. О. О. Богомольця, 1 медичний факультет, спеціалізація "Лікувальна справа".