Капущак Людмила Іванівна

Гастроентеролог, Терапевт, лікар загальної практики
31 рік досвіду
Лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на виявленні та комплексному лікуванні захворювань внутрішніх органів. Приймає пацієнтів з патологіями дихальної та травної систем. Успішно лікує гастрит, холецистит, синдром подразненого кишечника, панкреатит, хронічний бронхіт, пневмонію, ГРВІ та харчові отруєння.
Київ м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 14 Ж

Багира
Дуже приємна жінка, все пояснила кілька разів. Спокійно мене вислухала, відповіла на всі питання і готова була мене ще слухати. Тому я дуже задоволена. Її поради дійсно допомагають, лікування також ефективне. Буду ще звертатися. Дякую!
Виталия
Лікар професіонал своєї справи. Пояснила всю суть проблеми з якою я прийшла. Ми дуже довго з нею спілкувалися, дала багато слушних порад. чого потрібно уникати, а що взагалі виключити. Я задоволена лікарем. Лікування допомогло! Дякую!

• 1993 р. — Івано-Франківський медичний інститут, факультет: лікувальна справа.
  • 1995 р. — Київський державний інститут удосконалення лікарів, спеціальність: терапія, гастроентерологія, сімейна практика.