Козінчук Наталія Анатоліївна

Акушер-гінеколог
лікар вищої категорії
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних хвороб. Виконує ультразвукове дослідження органів малого тазу і кольпоскопію. Здійснює ведення вагітності. Лікує вульвовагініт, кісти яєчників, клімакс, сальпінгіт, жіноче безпліддя, синдром полікістозних яєчників.

Міла
Лікар дуже хороший. Дуже добре все пояснила. При необхідності я можу навіть написати лікарю на Вайбер. так як вона дала мені свій особистий номер, на всяк випадок. Здам аналізи і прийду на прийом знову. А так, лише позитивні враження про спеціаліста!
Алексій
Питань до лікаря немає, мені все сподобалося. Доктора я бачила вперше. але враження склалося найпозитивніше. Доброзичлива, приємний лікар. Рівень кваліфікації не підлягає сумніву. Буду звертатися ще! Рекомендую спеціаліста.

• 1990 р. — закінчила ДДМІ за спеціальністю акушер-гінеколог.

• 1993, 1998 рр. — спеціальний курси "Екстрагенітальна патологія в акушерстві та гінекології" (м. Дніпропетровськ).
  • 1997 р. — тренінг «Кольпоскопія та УЗД в акушерстві та гінекології» (м. Київ).
  • 1999, 2004, 2010 рр. — спеціальні курси "Планування сім'ї та сучасні методи контрацепції".
  • 2000, 2008, 2011, 2013 рр. — курси з гінекологічної ендокринології на базі НДІ ПАДА м. Київ.
  • 2002, 2005, 2008, 2010 рр. — курси "Збереження репродуктивного здоров'я жінки" (м. Київ).
  • 2011, 2012 рр. — курси з патології шийки матки та кольпоскопії (м. Москва).

• Член Асоціації акушерів-гінекологів України.

Лікар акушер-гінеколог надає послуги

• УЗД органів малого тазу;
  • кольпоскопія;
  • лікування радіохвильовим ножем;
  • естетична гінекологія;
  • супровід вагітності.

Лікар акушер-гінеколог займається лікуванням захворювання

• вагініт;
  • вульвовагініт;