Кривошеєва Ганна Андріївна

Косметолог
Доктор Кривошеєва Ганна Андріївна спеціалізується в області косметології. Надає послуги видалення родимок, лазерного лікування розацеа, локально-динамічного масаж ldm, шліфування особи, тіла. Займається омoлодженням green toning, лифтингом radiessе. Також професійно консультує з усіх питань, виправляє дефекти, для закріплення ефекту косметолог, використовує новітні технології.

Кривошеева Анна
Дуже сподобався лікар. Все дуже добре, дуже уважна. Виписала направлення на аналізи, після отримання яких, поставила діагноз. Запропонувала декілька варіанті вирішення проблеми. Лікування допомогло, результатом задоволена.
Кривошеева Анна
Чудовий лікар! Уважно, спокійно відповіла на всі наші запитання, дала рекомендації з приводу косметичних засобів. З усім, що розповідала, я повністю погоджуюся, та буду дотримуватися її рекомендацій. Неодмінно прийду на повторний прийом.

• Факультет косметології та технології парфумерно-косметичних засобів Національного фармацевтичного університету, фахівець-косметолог.

• Спеціальний курс практичної косметології в медицині та фармації.
  • Навчальний курс масажиста лікувального масажу.

Лікар-косметолог надає послуги

• локально-динамічний масаж ldm;
  • Карбокситерапія;
  • корнеотерапія;
  • видалення судин;
  • лікування прищів і почервонінь на обличчі;
  • лікування акне;
  • апаратний ліфтинг glow solution;
  • лазерний ліфтинг laser genesis;
  • лазерне шліфування обличчя та тіла;
  • smas ліфтинг;
  • радіохвильовий ліфтинг;
  • омолодження green toning;
  • ліфтинг radiesse та інше.
Схожі спеціалісти:
Дерматовенеролог, дерматокосметолог-инъекционист