Красовська Інеса Григорівна

Терапевт
Доктор Красовська Інеса Григорівна працює терапевтом, має 17-річний стаж. До компетенції лікаря входить діагностика і терапія захворювань шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної, нервової, сечостатевої системи, ЛОР-органів, ГРВІ. У спектр послуг входить проведення консультацій з профілактики загострення хронічної патології та розвитку сезонних захворювань.

Рита
Во время сезонных заболеваний всегда хожу на прием к Инессе Григорьевне. Благодаря ей мне удалось предотвратить множество заболеваний. Огромное спасибо за вашу работу. Приду к вам еще не раз.
Натали
Обращалась к Красовской с проблемами пищеварения. Доктор диагностировала проблему и назначила интенсивную терапию. Сейчас я здорова и проблем в этой области нет. Искренне благодарна.

• 1999 р. — Харківський державний медичний університет;
  • 2001 р. — інтернатура за спеціальністю "Внутрішні захворювання" на базі ХMAПO.

• 2014 р. — курси підвищення кваліфікації за спеціальністю «Терапія» на базі ХMAПO.