Котелевець Наталія В'ячеславівна

УЗД-фахівець
Лікар вищої категорії
Основна спеціалізація - діагностика органів і систем організму на предмет наявності патологічних відхилень, порушень, змін і новоутворень. Досконало володіє технологією доплерометріі. Виконує ультразвукову діагностику органів черевної порожнини та органів малого таза у жінок.

Марианна
Все ясно, чітко, пояснила, на всі питання відповіла. Провела детальне обстеження. Все як годиться. Результатом діагностики задоволена, як і лікарем. Вона надала рекомендації, без зайвих процедур. Поводила себе як справжній професіонал.
Анфиса Л.
Приємно здивована. Без перебільшень чудовий фахівець та лікар! Так спокійно і комфортно буває далеко не у кожного лікаря: все розповіла, показала і втішила. Загалом, я залишилася задоволена на всі 110%. Однозначно рекомендую!

• 1998 р. — запорізький державний медичний університет.

• 2015 р. — науково-практична конференція "Сучасні методи діагностики в онкології" (Запоріжжя).
  • 2016 р. — V конгрес Української асоціації фахівців ультразвукової діагностики (Київ).
  • 2017 р. — науково-практична конференція "Новітні напрями в ультразвуковій діагностиці" (Одеса).
  • 2018 р. — науково-практична конференція "Актуальні питання сучасної ультразвукової діагностики" (Київ).
  • 2019 р. — тематичне навчання "УЗД в дерматології, косметології і пластичній хірургії" (Одеса).
  • 2019 р. — тематичне навчання "Комплексне ультразвукове дослідження кістково-м'язової системи" (Одеса).
  • 2019 р. — науково-практична конференція "Актуальні питання сучасної ультразвукової діагностики" (Одеса).

• Українська асоціація фахівців в ультразвуковій діагностиці (УАФУД).
  • Український доплерівський клуб (УДК).