Кошова Любов Михайлівна

Дерматокосметолог
Дерматокосметолог Кошова Любов Михайлівна проводить ультразвукову терапію шкіри, біоревіталізацію, кавітацію, плазмотерапію. Також надає індивідуальний підбір мезопрепаратів із проблем шкіри. Займається радіохвильовим видаленням новоутворень на шкірі та лазерним видаленням судин. Застосовує хімічні пілінги різної глибини дії.

Київ ул. Героев Сталинграда, 12 Д м.Оболонь142м.Мінська203

Анастасія
Лікар з великої літери, вирішив мою проблему за пару сеансів!Знаю тепер, до кого звернусь наступного разу!
Євгенія
Роботою лікаря задоволена, прекрасне відношення та підхід до моєї проблеми. Рекомендую!!!
Максим
Дуже приємний лікар. Вилікувала мою проблему. Буду своїм знайомим рекомендувати цю поліклініку. Моя дівчина задоволена результатом.
Юра
Кошова Л.М. Первый специалист который не говорит и не кормит обещаниями, а просто знает свою работу на все 100%. Всем рекомендую у кого проблемы или просто нужно проконсультироваться. Молодец!
Наталія
Шановна Любов Михайлівно! Ви неймовірний лікар. Я була у Вас на прийомі з проблемою шкіри (жирна та вся в чорних цятках з шилушавинами) , Ви не тільки надали консультацію яка допомогла мені,але й зробили чистку від якої з першого разу був результат. Дякую Вам !

• 2014 р. — закінчила НМУ ім. О. О. Богомольця.
  • 2014-2016 рр. — проходження інтернатури НМУ ім. О.О. Богомольця, на кафедрі «Дерматології та венерології з курсом косметології».

• 2021 р. — підвищення кваліфікації, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика на кафедрі «Дерматовенерології та косметології».
  • 2014 р. — проходження навчання в Академії косметології та салонного бізнесу «Партнер плюс» (2014р).
  • 2022 р. — проходження навчання «Естетична медицина та лазерні технології у косметології «ALFA Medical & Spa Development».

Лікар-дерматокосметолог надає послуги

• біоревіталізація;
  • мезотерапія (індивідуальний підбір мезопрепаратів по проблемам шкіри);
  • плазмотерапія;
  • застосування прямих та не прямих ліполітичних препаратів;
  • застосування хімічних пілінгів різної глибини дії;
  • радіохвильове видалення новоутворень на шкірі;
  • лазерна косметологія ;
  • фотоомолодження, фотолікування шкіри;
  • RF-ліфтинг ;
  • RF-ліфтинг по тілу з ліполітичним ефектом ;
  • лазерне видалення судин;
  • мікродермобразія;
  • кавітація;
  • кріоліполіз;
  • ультразвукова терапія шкіри.