Кабанець Станіслав Сергійович

Уролог, хірург
Лікар спеціалізується на діагностиці та комплексному лікуванні урологічних патологій. Виконує троакарну цістостомію, пластику вуздечки, орхектомія, стентування сечоводів і інші операції. В роботі використовує традиційні і сучасні методики. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.

Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

Лікар працює в клініках:
Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26 м.Вокзальна3916
Дніпро вул. Глінки, 7 р.Шевченківський

Завьяловы
Все було чудово, нам дуже сподобалося. У доктора ми спостерігаємося давно. Лікар завжди висловлює об'єктивну думку, дає хороші рекомендації, та на що потрібно звернути увагу. Ми дуже задоволені роботою цього видатного фахівця. Дякую!
Динис
Нормальна, професійна лікар. Призначив лікування, та все пояснив, у мене не виникло до нього жодних питань. Також запропонував операцію, але лише в тому випадку, якщо лікування не допоможе. Але все обійшлося. Дякую спеціалісту!
Погорілий Олександр
Нам дуже пощастило, що ми попали до Станіслава Сергійовича. Він нам запропонував самий оптимальний варіант лікування. Це молодий талановитий лікар.Ми будемо і надалі лікуватись у нього.
Алена
Очень хороший специалист.Всем рекомендую. Профессионал .Спасибо что есть такие специалисты.

• 2015 - закінчив Полтавський ВГНЗУ УМСА;
  • 2017 - пройшов інтернатуру в Полтавській обласній клінічній лікарні ім. Н.В.Склифосовского за фахом лікар-уролог

• 2017 - Курси по онкології
  • 2018 - Курси з переливання крові
  • 2018 - Курси по GCP, Fast protocol по УЗД

Лікар надає послуги

• троакарние цистостомія,
  • відкрита епіцістостоми,
  • цістолітоекстракція,
  • ушивання сечового міхура при розриві сечового міхура,
  • циркумцизію,
  • пластика вуздечки,
  • операція Мармара,
  • операція Бергмана (або Винкельмана),
  • орхіектомія,
  • трансперінеальная біопсія простати під УЗД наведенням (або трансректальная),
  • перкутанная нефростомия під УЗД контролем,
  • стентування сечоводів,
  • УРС контактна літотрипсія,
  • ТУР / ТУР-біопсія сечового міхура,
  • ампутація статевого члена.

Лікар займається лікуванням захворювань

• Безпліддя,
  • еректильна дисфункція,
  • інфекційні та неінфекційні захворювання органів сечостатевої системи