Хоржевский Віктор Віталійович

Уролог, Андролог, Сексопатолог
Лікар Хоржевский В. В., уролог, андролог, сексопатолог. Займається діагностикою, профілактикою та лікуванням різних інфекційних і хронічних захворювань сечостатевої системи, захворювань чоловічого безпліддя і проблем, пов'язаних з потенцією.
Миколаїв вул. Московська, 46 А р.Корабельний

Андрей
Оказалось, что все не так страшно, и все проблемы решаемы, когда имеешь дело с отличным знающим врачом. Хоржевский очень меня выручил, я ему очень благодарен. Профи!
Юрий
Если бы не Хоржевский, думаю в мои то 45 уже можно было завязывать с вниманием к противоположному полу. Короче, классный врач, мне здорово помог!
Віталій
Рекомендую з будь-якими чоловічими проблемами в тому числі і сексуального характеру звертатися до Хоржевського. Мене він не один раз виручав і вам обов’язково допоможе
Бондарь сергей
Отличный врачь и отличное отношение к людям

• 1998 р. — Одеський державний медичний інститут.

• перший інтернаціональний конгрес з нових технологій в урології (Грузія, Батумі);
  • науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні методи діагностики та лікування в урології та андрології»;
  • науково-практична конференція з міжнародною участю «Раціональна фармакотерапія в урології».

• Асоціація сексологів та андрологів України;
  • Всеукраїнське товариство урологів.