Головата Ольга Вікторівна

Вертебролог, невролог
Лікар першої категорії
Ольга Вікторівна лікар - невролог-вертебролог, проводить консультацію, лікування та діагностику хвороб, пов'язаних із нервною системою. Лікує такі захворювання, як кіфоз, порушення мозкового кровообігу, грижі протрузії міжхребцевих дисків, головні болі. Виконувані процедури: діагностика, лікування, профілактика захворювань хребта; діагностика, лікування, профілактика порушень мозкового кровообігу; інтерпретація знімків МРТ,КТ, рентгенівських знімків, результатів УЗД судин голови та шиї.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Закревського, 61/2 м.Лісова17

Крашньова Ірина Анатоліївна
Отличный прием, внимательный доктор, пока вречатления хорошие
Очень внимательна, вежлива и тактична. После приема дала толковые рекомендации. Рекомендую.
Надежда
После курса ЛФК моя дочка стала лучше стоять на ножках и это с диагнозом ДЦП. Ольга Викторовна, спасибо за помощь.
Хороший специалист, хоть и молодой, но знает толк в работе. Спасибо за качественную помощь.
Леонід
Дякую Ользі Вікторовні за допомогу!
Глеб
Когда специалист знает свою работу в совершенстве, результат будет наилучший. Это я о помощи Ольги Викторовны, без нее я бы не справился с восстановлением.
Была у нее на консультации. Доступно все объясняет и хорошо относится к пациентам.
Иван
Это самый лучший врач, которого можно только найти!!!!! Если бы все были такими, как он!
Антон
Ольга специалист своего дела, приятно было у нее лечиться.
Виталий
От Ольги идет постоянный позитив, а это передается пациентам. Все процедуры у нее проходят «на ура»!
Алина
Спасибо за профессиональный подход! Побольше бы таких специалистов в городе.

• 2011 р. — Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, спеціальність лікувальна справа.
  • 2012 р. — інтернатура на базі Київської клінічної лікарні №12, спеціалізація неврологія.
  • 2012 р. — інтернатура на базі Черкаської обласної лікарні, спеціалізація неврологія.