Голобородько Олександр Миколайович

Отоларинголог
Лікар-отоларинголог, займається лікуванням хвороб органів ЛОР-системи у дітей і дорослих. Веде консультативний прийом, надає термінову невідкладну медичну допомогу. У діагностичних цілях проводить риноскопию. Промиває носові пазухи і піднебінні мигдалини, виконує також інстиляції в гортань. Лікує недуги вуха, горла і носа безопераційним методом. Видаляє з ЛОР-органів сторонні предмети. Призначає лікування при запальних захворюваннях і інфекціях, включаючи ларингіти, тонзиліти та гайморити.

Харків вул. Академіка Павлова 158 м.Героїв праці63

02 травня '19р.
Рекомендую. Очень хороший врач и человек.
Миша
Были много раз у Голобородько Александра Николаевича. Врач от бога!!! отличный специалист и как человек очень хороший! больше бы таких врачей
марина
24 квітня '17р.
Хороший врач, быстро нашел общий язык с ребенком. Внимательно выслушает, и доступно объяснит пути решения. Позитивный и пациента настраивает на благоприятный исход.
Добрый день)Большая удача гайти такого врача и мастера своего дела как Александр Николаевич .Спас меня от острого фронтита,очень позитивный и внимательный врач.Спасибо огромное))
Вера
Очень внимательный, позитивный, и максимально настроен на устранение проблемы.
Лиза
Легко нашел общий язык с ребенком
Игорь
Отличный доктор и специалист. Всегда внимательно выслушает и поможет. Неоднократно обращались.
Илья
Пришел по рекомендации, помог с моим вопросом. Рекомендую
валентина
замечательный доктор

• 1994 р. — Харківський Національний Медичний Інститут ;
  • 1996 р. — інтернатура - Кафедра ХМАПО на базі Міської отоларингічної лікарні № 30.