Глущенко Ігор Володимирович

УЗД-фахівець
Лікар вищої категорії
Лікар ультразвукової діагностики вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на скринінгу новонароджених дітей. Ігор Володимирович виконує ультразвукове дослідження головного мозку у немовлят, УЗД кульшових суглобів (діти до 6 місяців), робить УЗД серця, черевної порожнини, вилочкової залози (діти).
Харків вул. 23-го Серпня, 34 м.23-го Серпня41м.Ботанічний сад143

Вадим
Ходил к Игорю Владимировичу на УЗИ. Специалист хорошо выполняет свою работу. Мне кажется ответил на миллион и один вопрос. Не брезгует общаться с пациентами и свободно все разъясняет. Вполне адекватный специалиста. Профессионал!
Марина Дзюба
Дякую долі, що звела мене з Ігорем Володимировичем. Моїй дочці зараз 26, але коли вона була маленька, ми лікувалися у Ігоря Володимировича. Завжди уважний. Знає свою справжню відмінну. Дякую йому за все. Коли будуть онуки обов'язково будемо до нього звертатись.

• 1989 р. — закінчив Харківський медичний інститут.

Лікар надає послуги

• скринінг новонародженого;
  • УЗД головного мозку у немовляти;
  • УЗД тазостегнових суглобів новонароджених (до 6 місяців);
  • УЗД серця (діти);
  • УЗД черевної порожнини і зачеревного простору (діти);
  • УЗД пілоричного відділу шлунку для новонароджених;
  • УЗД органів малого тазу (матка, яєчники у дівчаток, сечовий міхур, простата у хлопчиків);
  • УЗД мошонки, пахових каналів (діти);
  • УЗД вилочковой залози (діти), внутрішньоочеревинні лімфовузли.