Галузинський Олександр Анатолійович

Ортопед-травматолог
лікар вищої категорії
Викликати лікаря додому

Якубчук Елена
Галузинский Александр Анатолиеви отличный Специалист своего профиля хороший доктор.Он очень внимательно выслушает вас и даст свою професиональную консультацию.Щадящий изаботливый уход до и после операции.До операции я с трудом и ужасной передвигалась после операции прошло 7 месяцов я не просто хожу хорошо я бегаю и это для меня великое счастье врач мне сделал операцию под названием остеотомия коленного сустава все прошло на высшем уровне нималейшого осложнения . Оперировалась я на Воровского 27 институт ортопедии. Огромнейшая ему человечиская благодарность добра тепла и мира в личной жизни и достижений новых открытий безграничной медицыны и дай бог что бы вовсех клиниках мира работали такие Доктора !!!
Якубчук Елена
Отличный специалист професионал очень внимательная и доступнаяконсультация опдовольн

• 2000 року закінчив Львівський державний медичний університет ім. Данило Галицького.
  • Веде активну практичну діяльність та планомірно бере участь у науково-практичних конференціях.

• Стажування на робочому місці у провідних клініках Польщі, Чехії, Туреччини, Бельгії, Таїланду.

• Член Української Асоціації Ортопедів-Травматологів;
  • Член SICOT.

Лікар ортопед-травматолог надає послуги

• Видалення кісти Бейкера колінного суглоба
  • Видалення металоконструкції
  • Видалення пухлини кістки, сполучної тканини та ін.
  • Видалення стороннього тіла м'яких тканин
  • Ендопротезування
  • Металостеосинтез кісток передпліччя або гомілки та ключиці або акроміально-ключичного з'єднання
  • Металоостеосинтез ліктьового відростка та надколінка
  • Металостеосинтез перелому
  • Металостеосинтез стегнової або плечової кістки
  • Операція під час деформації першого пальця стопи (Hallux valgus)
  • Ампутація пальця
  • Пластика ахіллового сухожилля