Фрянцева Маргарита Володимирівна

Офтальмолог
Лікар спеціалізується в галузі офтальмології. Приймає дорослих і дітей. Лікує кон'юнктивіт, ерозії і опіки рогівки, міопію, демодекоз, амбліопії і глаукому (консервативними методами). Виконує промивання слізних шляхів, проводить Ретіноскопи, пряму і зворотну офтальмоскопії.

Инеорія
Дуже сподобалася лікар. Моя улюблена кума Любов 89 років вилікувалася! Лікар дуже уважний і культурний. Все село Покровське Полтавської області рекомендує цього лікаря
06 квітня '21р.
Маргарита Владимировна врач от Бога. Полгода ребенок мучился кератитом, где только мы не были. И в частных и в государственных больницах. В 14й детской отмахнулись. А этот врач вник в проблему, отнеслась крайне внимательно. Все объяснила и помогла. Благодарны ей очень. К детям внимательна, и находит к деткам подход. Специалист супер. Очень рекомендую!!!
Дарья
Понравилось отношение к ребенку. Сразу видно, что доктор очень ответственная, любит и знает своё дело. Сейчас проходим курс аппаратного лечения.
Очень хороший доктор, очень внимательная к детям. Рекомендую.
Александр
Доктор квалифицированный, очень внимательный. Разложил все по полочкам, хорошее отношение к пациенту. Спасибо за консультацию и прием!

• 2015 р. — ХНМУ.

• 2018 р. — спеціалізація з дитячої офтальмології.

Лікар надає послуги

• біомікроскопія ока, контактна біомікроскопія, гоніоскопія;
  • пряма, зворотня офтальмоскопія;
  • скіаскопія, ретиноскопія;
  • стандартні методи дослідження: візометрія, статична периметрія, КРМ, пневмотонометрія, тонометрія з Маклакову;
  • підбір очкової корекції при аметропії, підбір МКЛ;
  • промивання сльозових шляхів;
  • діагностика, консультування, післяопераційна реабілітація.

Лікар займається лікуванням захворювань

• консервативне лікування глаукоми;
  • дакціоцистит, мейбоміт, демодекоз;
  • епісклерит, кон'юнктивіт, кератит, іридоцикліт, опіки та ерозії рогівки;
  • міопія, амбліопія та ін.