Форостян Андрій Іванович

УЗД-фахівець
Доктор Форостян Андрій Іванович спеціалізується в області УЗД-діагностики. Проводить діагностування стану внутрішніх органів, м'яких тканин і суглобів за допомогою ультразвукового випромінювання, за результатами обстеження робить висновки щодо наявності можливих патологій, запальних процесів, гострих або хронічних захворювань пацієнта. Здійснює УЗД-дослідження жіночих і чоловічих органів, а також планові обстеження вагітних.

Яна
Врач просто замечательный!!! Внимательный и грамотный, снял мне воспаление суставов за неделю, после моих длительных скитаний по др специалистам
Полина
Для хорошей диагностики, мало обзавестись модным заграничным оборудованием. Так же очень важно, что бы был высококлассным специалист, который будет проводить процедуру диагностику. Бывая в разных диагностических кабинетах, я поняла, что лучше всего проводит обследование Андрей Иванович Форостян. Его опыт и квалификацию, не заменить никакой новомодный аппарат.
Алексей
Отличный врач. Высокий уровень диагностики.
Семен
Хороший доктор. Смоторит внимательно. При необходимости опять к нему пойду

• 1994 р.- закінчив Запорізький медичний університет.

• 2014 р. - тематичне удосконалення "Питання ультразвукової, магнітно-резонансної та комп'ютерно - томографічної діагностики захворювань суглобів".